Aysal'ın listesinde Abdurrahim Albayrak da var | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal'ın listesinde Abdurrahim Albayrak da var

Cevap: Aysal'ın listesinde Abdurrahim Albayrak da var

Her yenildigimiz mactan sonra basina roportaj vermek icin gorevlendirilecekmis.

Hikmet ogullarindan biri sanirim. Kucukken top oynardik beraber. Atakoy 7.8 'de oturuyorlardi o zaman.

A.Albayrak'ın kardeşi filan galiba, twitter'da beraber resimleri filan var.

Bu haber kesindir heralde, üzüldüm Albayrak'ın listede olmasına , umarım futbolla çok ilgilenmez.

Birkaç kişide ben verim..

Ali Dürüst 2.Başkan

Adnan Öztürk

Abdürrahim Albayrak

Sinan Kalpakcıoğlu

Murat Canaydın

Ali Dürüst, Abdürrahim Albayrak, Sinan Kalpakcıoğlu, Murat Canaydın fln yeni yönetimlere girerse, Adnan Polat, Adnan Sezgin'i fln herkes mumla arar. Hatta bu isimler kesin seneye başımızda olacaksa, Adnan Polat mahkemeye gitsin, ilk destekleyeni ben olayım bu dakikadan sonra. Adnan Polat yönetiminden daha kötü bir yönetim şu isimler. Ayrıca Adnan Öztürk bu isimlerle aynı yönetimde bulunmaz diye düşünüyorum.

HE'S BACK!!!

fft22_mf540689.Jpeg

Yahu abi ne Abdurrahim Albayrak'ı gözünüzü seveyim. Bu adam illa ben sportif direktör olacam diye de tutturursa ayvayı yeriz.

Yapma Ünal reis yapma!

albayrak profesyönel değil,evet.ama bizim türk oyuncularımız da degil.onların halinden anlayan bir 'abi'lazım takıma.gelsin albayrak.

albayrak profesyönel değil,evet.ama bizim türk oyuncularımız da degil.onların halinden anlayan bir 'abi'lazım takıma.gelsin albayrak.

Katiliyorum. Barcelona'nin bile Pedro abisi var. Abisiz dunya takimi olamazsin. Abdurrahim Abi dunya takimi olma yolunda bir baslangictir.

Üst Alt