Aziz Üstel´den Galatasaray iddiası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Üstel´den Galatasaray iddiası

Cevap: Aziz Üstel´den Galatasaray iddiası

Forumdan birisi söylemişti şuanki takımında baya iyi para kazanıyormuş ve sanırım eşinden boşandığı için bir şekilde baya para kaybetmiş ve borç içindeymiş.O yüzden yüksek kazanç sağladığı bir klüpte çalışmak zorundaymış.Bu haber doğruysa isteklerini umarım karşılayabilirler.

gerets.jpg

Yok öyle birsey olmaz. Galatasaray´in geleceginden tedirgin olmus, Aysal´in artik sorumluluk almasini tavsiye etmis. Bu cok dogal ve olmali bence. Insanlar cok abartti bu olayi bilincli sekilde. Bende Fatih Terim´den yanayim ama kabul etmiyorsa Gerets de olabilir. 5 forvetle oynariz :)

aynen:D son yıllarda en zevk veren galatasaraydı kesinlikle:D

Adnan Öztürk: Aysal,Süren ile aynı listedede yer alıp onlarla çalışmak istemediğim gerçeği yansıtmamaktadır..

Kanaltürk = Ntvspor = Galatasaray düşmanları

Adnan Polat'ın yanlış yaptığı şeyler dışında bir görüşü vardı. Takımın omuriliği çok iyi olmalı derdi. Kaleci - Orta Saha - Forvet

Zamanında Tafarel - Hagi - Hakan gibi yani. Ben buna İyi başkan, yönetim ve Teknik adamı da ekliyorum. İyi başkan Ünal Aysal, iyi yönetim Albayrak, Öztürk, Ali Dürüst, Süren. Teknik kadro Gerets, Ünder, Tugay veya Terim, Müfit hoca, Ünder. Hepsi de kulağa hoş geliyo.

Geretsiçin şöyle bir hatırlatma yapayım. Hasan Şaş ile çok ilgilenmişti. Ve onu sağ kanatta kullanarak 2003'den sonra en iyi performansı almıştı. Arda'da kalırsa eğer Gerets'İn elinde yeniden başkalaşabilir.

Adnan Polat su an ne yapiyor cok merak ediyorum.

Allah bilir tüzügün her maddesini didik didik aratiyordur, 100 tane avukatla görüsüyordur.

Gitse de kurtulsak.

Adnan Polat yeni tönetim açığımı yakalamasın diye deli gibi çalışıyordur.

Gerets çok iyi hocaydı,çokta güzel top oynatıyordu ama artık anlamamız gereken birşey var.

2. şans verdiğimiz hiç bir oyuncu ve hoca başarılı olamadı.

Yönetimdeki gibi teknik ekip ve oyuncu kadrosunda da revizyona gidilmeli.

Gerets çok iyi hocaydı,çokta güzel top oynatıyordu ama artık anlamamız gereken birşey var.

2. şans verdiğimiz hiç bir oyuncu ve hoca başarılı olamadı.

Yönetimdeki gibi teknik ekip ve oyuncu kadrosunda da revizyona gidilmeli.

O yüzden ya Tolunay ya Abdullah Avcı diyorum. Yabancıysa adı sanı bilinmeyen biri olsun. Adını bildiğimiz geldi de ne oldu

Daha iki ay önce basladigi Fas projesini birakip bize gelmesi pek mantikli gelmiyor bana, hele Gerets gibi karakterli adamsa. Ama onun Umit-Necati-Hakan(Ilic) ve iki has kanat oyuncularla oynamasini hic unutamam, cesur yüregi herzaman taktiri hakediyor.

Lan ne güzel olurdu hayali bile harika

Gerets–Bülent Ünder

Harika olur

Üst Alt