Aziz Yıldırım Basın Toplantısı Düzenliyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım Basın Toplantısı Düzenliyor!

Yemek sozum filan yok kimseye , fb hukmen maglup edilmezse forumdan birine "bir gun herkes fb li olacak" atkisi veya muadili bir atki alacagim

Güzel oluyor böyle birbirlerini yemeleri. Kargalar bu sikecilerle ugrasirken bu kargasadan yararlanip pazar günü saglam çakmamiz lazim bunlara.

Aslinda macin devam etmemesine, kirmizi kartlarin cikmamasina o kadar uzulmustum ki o gece... Camialarin bu olay etrafinda moral bulacagini dusunup kahrolmustum.

Gorunen o ki Senol Fener'e yuzyilin kazigini atmis. Bu tarz bir olaydan sonra artik Aziz Baskan'in bir daha secilmemesi namumkun. Ayrica iki tarafin da inatla hukmen galibiyet beklentisi gosteriyor ki bu mac oynanacak.

Hem Fener'in taraftarinin hayvanliginin, hem de Fiko-Senol'un senaryolarinin ustune gidilmis oldu boylece.

Ayrica bir sonraki derbicik de olayli olacak, bu da tescillendi.

Sevgili hamza , tff ile irtibata gecerek gerekli uyarida bulundum , uefa ile de yazisip randevu talep ettim cevap bekliyorum

Kural disi bir karar alamazlar

Üst Alt