Aziz Yıldırım Basın Toplantısı Düzenliyor! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım Basın Toplantısı Düzenliyor!

Naklen yayın ihalesindeki sabit kurdan bahsediyorsun değil mi?

Yeni 2017 ihalesi degil

2000 donemindeki ihaledekini kast ediyorum ,

O konuyu ben bilmiyordim simdi sen yazincs gordum de durum su anda da cok farkli degil bana gore. Yapilan ihalede kuru fikslediklerinden dolayi basta telaffuz edilen dolar euro degerlerine asla ulasmayacak ihale.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Stapler atmadan önce fotoğraf çekilmemiş mi acaba? En ufak olayda bile çekerim ben mesela .

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Artik o olmus bu olmusu gecelim , bugun 1 de toplanip zor bir karar verecekler

Senelerce suren tum tff lerin kiyakciliginin sonu ayakcilik olan uygulamalari demirorene patlayacak

Dogru duzgun futbol yonetimi olan bir ulkede ne diyarbakir ibb maclari , ne denizli fb maci , ne kadikoydeki hemen hemen tum Gs derbileri , ne de samiyendeki koltuklu ve sulu maclar oynanabilirdi

Daha alt liglere , trabzonlara vs girmiyorum bile

Bu konuda artik gercekten bir seyler yapilmali , artik sayica az madde atilirsa veya isabet etmezse "ne var ki her zaman oluyor" diye mesrulastirmaya basladik

Bir ara azalmisti yeniden yukselmeye basladi bu sahaya tacizler , kokten cozum lazim artik

o degilde Aykut cikti ve "ben arsiz olsam 3-0 fb hükmen galip sayilmali derdim" dedi.

Arkasindan da Aziz Yildirim "fb 3-0 hükmen galip sayilmali" diye aciklama yapiyor. :asd:

Üst Alt