Aziz Yıldırım: "Benim için Fenerbahçe defteri kapanmıştır" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım: "Benim için Fenerbahçe defteri kapanmıştır"

fft226_mf11854973.Jpeg

Aziz Yıldırım, Ali Koç'a kırgın olmadığını belirtirken, çarpıcı mesajlar verdi...

Fenerbahçe Kulübü'nün eski başkanı Aziz Yıldırım, bundan sonra kulüp politikalarının içinde yer almayacağını söyledi.

NTV'de konuk olduğu bir programda çarpıcı açıklamalarda bulunan Aziz Yıldırım, "Bundan sonra yalnızca Fenerbahçe taraftarıyım. Fenerbahçe iyi bir sonuç almışsa sevinir, kötü bir sonuç almışsa üzülürüm ama başkanlıktaki, yöneticilikteki kadar alakam ve ilgim olmaz. Fenerbahçe politikalarının içinde de yer almam. Fenerbahçe ile ilgili bana sataşılmadığı müddetçe hiçbir yorumda bulunmam. Bana karşı yalan yanlış şeyler söylenirse, onun da cevabını veririm. Benim için Fenerbahçe defter kapanmıştır." diye konuştu.

Ali Koç'a bir kırgınlığının olmadığını da ifade eden Yıldırım, şöyle devam etti: "Ali Koç'a kırgın değilim. Benim için bitmiştir. Takılacak bir konum yok. 20 yıl başkanlık yaptım. Son süreçte de kendimi mecbur hissettiğim için devam edeyim diyordum. Normalde bırakmam lazımdı çünkü Fenerbahçe'ye yaptım ben yapacağımı..."

bi defada olsun şansını deneycektir o koltuk için bunun içinde herseyı yapacaktır. başarı için şike yapmış adam bukadar kolay bırakmaz

Üst Alt