Aziz Yıldırım: "Burası Galatasaray değil" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım: "Burası Galatasaray değil"

Cevap: Aziz Yıldırım: "burası Galatasaray değil"

GALATASARAY degil şikebahce yataşbahce paşabahce 3ünü de uygun gördüm.

''9 KEZ BAŞA OYNADIK ''

Kendi döneminde 9 kez başa oynadıklarını ifade eden Yıldırım, devre arasında transfer yapmadan bugün şampiyonluk yarışında olduklarını belirtti.Yıldırım, ''Bir takım için dediler ki (17'de 17 yapacağız). Nerede... Bir tanesi küme düşme tehlikesi içinde. Bunlar iyi şeyler değil. O kulüplerin de taraftarları ve yönetimlerine bir şeyler söylüyorum. Fenerbahçe'nin şampiyon olması hem Galatasaray Kulübü'nü, hem Beşiktaş Kulübü'nü büyütür. Aksi onların değerini küçültmez. Fenerbahçe Kulübü Futbol Takımı hep birincilik içinde mücadele ederse, finali oynarsa, onlar da bu işin içinde olmazlarsa yarın diğer kulüpler onlarla kendilerini aynı görürler ve onlarla aynı payları isterler. Bu tehlikeyi görmeleri lazım'' dedi.

burda haklı.çoğuna katılıyorum

Fenerbahçe'nin şampiyon olması hem Galatasaray Kulübü'nü, hem Beşiktaş Kulübü'nü büyütür.sadece burda ne sacmalamıs anlamadm.sanırım hani onlarda düzgün işler yapar anlamında demek istemiş.böyleyse bunda da dogruluk payı var.ne zaman f5 sampıyon olsa ertesı sene cosuyoruz.boyle oldu genelde

edit :kelime kelimesine diyerek yanlıs bir kalıp seçmişim.çoğuna diye düzeltiyorum

''9 KEZ BAŞA OYNADIK ''

Kendi döneminde 9 kez başa oynadıklarını ifade eden Yıldırım, devre arasında transfer yapmadan bugün şampiyonluk yarışında olduklarını belirtti.Yıldırım, ''Bir takım için dediler ki (17'de 17 yapacağız). Nerede... Bir tanesi küme düşme tehlikesi içinde. Bunlar iyi şeyler değil. O kulüplerin de taraftarları ve yönetimlerine bir şeyler söylüyorum. Fenerbahçe'nin şampiyon olması hem Galatasaray Kulübü'nü, hem Beşiktaş Kulübü'nü büyütür. Aksi onların değerini küçültmez. Fenerbahçe Kulübü Futbol Takımı hep birincilik içinde mücadele ederse, finali oynarsa, onlar da bu işin içinde olmazlarsa yarın diğer kulüpler onlarla kendilerini aynı görürler ve onlarla aynı payları isterler. Bu tehlikeyi görmeleri lazım'' dedi.

burda haklı.kelime kelimesine katılıyorum

Fenerbahçe'nin şampiyon olması hem Galatasaray Kulübü'nü, hem Beşiktaş Kulübü'nü büyütür.sadece burda ne sacmalamıs anlamadm.sanırım hani onlarda düzgün işler yapar anlamında demek istemiş.böyleyse bunda da dogruluk payı var.ne zaman f5 sampıyon olsa ertesı sene cosuyoruz.boyle oldu genelde

adam diğerleride onlarla kendilerini aynı görüp aynı payı isterler diyor daha nasıl dalga geçsin?? sende katılıyorum diyosun biz 10 sene şampiyon olamazsak anadolu klüpleriyle aynı değerdemi oluruz sana göre??

adam diğerleride onlarla kendilerini aynı görüp aynı payı isterler diyor daha nasıl dalga geçsin?? sende katılıyorum diyosun biz 10 sene şampiyon olamazsak anadolu klüpleriyle aynı değerdemi oluruz sana göre??

bu tablo bı kac defa tekrarlanırsa ki adnan polat kalsaydı teklarlanma olasılıgı yuksektı,o zaman ne olacaktı.

bızım tepede olmamız lazım ıyı kotu bı sekılde mucadelede olmamız lazım.bi sene sampıyon olup 3-5-13 bıtırmek nedır arkadas?artık devir değişiyor bence,burak bız gecmıste takılıp kaldık atı alan üsküdarı geçti artık.kadromus antepten bursadan falan kötü abi.tabıkı burda adam bırz saacmalamıs,abartmıs ancak,bızım sureklılık yakalamamız lazım artık.ve bunlar ıyı kotu bı sekılde yarısın ıcınde oluyorlar

allhtan yonetım degıstı,ayağa kalkmamız ıcın bı umut var sımdı

bu tablo bı kac defa tekrarlanırsa ki adnan polat kalsaydı teklarlanma olasılıgı yuksektı,o zaman ne olacaktı.

bızım tepede olmamız lazım ıyı kotu bı sekılde mucadelede olmamız lazım.bi sene sampıyon olup 3-5-13 bıtırmek nedır arkadas?artık devir değişiyor bence,burak bız gecmıste takılıp kaldık atı alan üsküdarı geçti artık.kadromus antepten bursadan falan kötü abi.tabıkı burda adam bırz saacmalamıs,abartmıs ancak,bızım sureklılık yakalamamız lazım artık.ve bunlar ıyı kotu bı sekılde yarısın ıcınde oluyorlar

allhtan yonetım degıstı,ayağa kalkmamız ıcın bı umut var sımdı

dediklerine katılıyorum.bizim bunları böyle hadsizce konuşturmamamız gerek ama adam kompleksinden,diğer takımları küçük görmekten bahsediyor.burda "diğer takımlara ve taraftarlarınada birşeyler söylüyorum" diyor. senin ne haddine Galatasaray'a akıl vermek sen git kendi takımınla uğraş.

ben sadece senin kelimesi kelimesine doğru dediğin yazına katılmıyorum.Aziz gitsin kendi işine baksın.

dediklerine katılıyorum.bizim bunları böyle hadsizce konuşturmamamız gerek ama adam kompleksinden,diğer takımları küçük görmekten bahsediyor.burda "diğer takımlara ve taraftarlarınada birşeyler söylüyorum" diyor. senin ne haddine Galatasaray'a akıl vermek sen git kendi takımınla uğraş.

ben sadece senin kelimesi kelimesine doğru dediğin yazına katılmıyorum.Aziz gitsin kendi işine baksın.

haklısın.bende orda bi yanlış kelime seçmişim.özür dilerim bunun için

Cevap: Aziz Yıldırım: "Burası Galatasaray değil"

Ne kadar ezikçe konusmalar.

Ben büyügüm tekim diyor ama bir yandan biz Galatasaray degiliz deyip kendisinin bizden ayrı oldugunu tek oldugunu gene bizim üzerimizden yapıyor.

Bizi yendigi skorlardan bahsedip gurur duyuyor. Sahasında yenemedigimizden bahsediyor gurur duyuyor. SOnra da ben Tekim büyügüm diyor tek derdinin GALATASARAYı gecmek oldugunu soylemiyor.

O kazandıgımız Avrupa kupalarına aygıznın suyunun aktını da cıkıp soylesin.

Artis

bu bence aziz yildirim muhalifetin hakli oldugu ortaya cikiyor eger bu kadar tepki veriyorsa dogrudur bence adam gerceklerden saptirmak icin Galatasaray i kullaniyor taa hala amatör branslarda bu kadar kupa su kadar galibiyet banene kardesim senin amatör branclarin sen futboldan haber ver son 13 senede GS 4 sampiyonluk fb 3 sampiyonluk bjk 2 peki bunun neresinde azize basarili ancak amatör branchlarla göz boyamak ezik taraftarida inaniyor iste garibib

Bu herifin cocukluguna inmek lazım ya tacize ugramıs yada tecavüze baska bi acıklaması olamaz böyle bir kompleks olamaz.

GS degil derken soyledigi kongremizdeki olaylar. Aslinda onun kastettigi ve 10 sene once bizde oyleydik demek istedigi ama dili donmedigi sey kufur hakaret ucan sandalyeler falan filan. GS simdi o durumda demek istiyor. Aslinda bizdeki demokrasi onlardaki dikta rejimi. Ama bizim kongre uyelerinin bazilari da polata kufur ve hakaretler edip bunlari tutanaklara gecirince millete malzeme verdik. Oylama ibra etmeme hepsi cok iyiydi ama kufur kiyamet hic iyi olmadi GS adina

Şu çapsız,karaktersiz herifin dibinden ayrılmıyordu Adnan Polat..Şunun ne kadar Galatasaraydan nefret ettiğini anlayamayacak kadar çapsızdır bu Adnan Polat..Bu şerefsiz aziz Adnan Polatı parmağında oynattı..

bu adamı günahım kadar sevmem,fakat tek bir noktada helal olsun diyorum,oda yetiyor zaten takım sevgisi..İşte o yüzden çok istediği için,hırs yaptığı için sürekli süper ligte yarışın içinde ve 2.likleri çok fazla birde amatör branşlardaki başarıları..Bunların hepsi çok istediği için,en büyük benim takımım olacak hırsını gösterdiği için..

ama herşeye rağmen herkes haddini bilecek..ilk önce sen aziz şerefsizi..

eeğer büyüklük arıyorsan müzedeki kupalara bakman yeterli..sokarım senin ikinciliklerine..

amatör branşlsrı hiç girme bunları sana öğreten Galatasaray..

ama önemli olan burda şerefsiz medyanın tavrı..daha düne kadar amtör branşlarda hepsinde açık ara öndeydi Galatasaray ..o zaman Galatasaray sportif anlamda önde olmuyordu..şimdi çapsızlar bizi kupalarada anca yakalayıp bazılarında geçince hemen önde oluyorlar..medyada Bundan bahseden bir tane gerçek Galatasaraylı yokki..hepsi fasa fiso..

Aziz Yıldırım'a öyle bir cevap verdi ki...

10 Mayıs 2011 Salı * 10:06

Ali Dürüst, Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'a öyle bir cevap verdi ki; "Burası Galatasaray, burada sahip yoktur"

14 Mayıs'ta yapılacak olan seçimlere Ünal Aysal'ın listesinden girecek olan Ali Dürüst, bir televizyon kanalında yayınlanan spor programında Aziz Yıldırım'a tokat gibi bir cevap verdi. Haftasonu yapılan Fenerbahçe Mali Genel Kurulu'nda "Burası Galatasaray değil" ifadelerini kullanan Aziz Yıldırım'a mesajlar gönderen Dürüst, "Galatasaray'da sahip yoktur." dedi.

Aziz Yıldırım'ın yaklaşımlarını talihsiz olarak değerlendiren Dürüst, "İki takım arasındaki durumlar çok farklı. G.Saray'da sahip yoktur. Sahibi genel kuruldur. Dolayısıyla bir başkana üyelerin hayır demesi büyüklüğünü gösterir. Bu konuda F.Bahçe'den farklıyız. Hepimiz emanetçiyiz. Başkanımız da biz de kazanırsak emanetçiyiz. Biz demokratiğiz. Sportif tarafına gelince... Son 10 senede 3 defa şampiyon olduk. Toplam şampiyonlukta fark var mı?" dedi.

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında herhangi bir fark bulunmadığını bir fark bulunsa bile bunun Galatasaray lehine olacağını belirten Dürüst, "Avrupa'daki başarıya bakacak olursak fark var mı? Başkanın dediğine saygı duyuyorum. 100 senelik kesitlere istatistik olarak bakalım. Evet Fener bizi daha çok yenmiştir. Ben daha çok Avrupa'daki başarılarla iftihar etmeye bakıyorum. Fener'i yendiğimiz zaman sevinirim ama iftihar etmem. Şampiyonluğa giderken Fener'i yenmek isterim. Mali kongredeki yapımız bizim demokratik yapımız var." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Webaslan.com

Üst Alt