Aziz Yildirim: "Colin Kazim Trabzon macinda yatacak!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yildirim: "Colin Kazim Trabzon macinda yatacak!"

Cevap: Aziz Yildirim: Colin Kazim Trabzon macinda yatacak!

bizim burada yazdigimiz "kesin yapmislardir" dedigimiz seyleride gecmis adamlar..

bu zaten belliydi o kadar sifarisler yazilan yazilar varki

bu yazi gercekten yazildimi acaba? bilen varmi?

eger yapilmissa o serfsiz yazara neden dava acilmamis?

37_s.jpg

Akşam

Alaattin Metin

Kontrol edilemeyen GÜCÜN ZARARI

22 Temmuz 2011 Cuma 03:00

E-Posta Gönder

Fenerbahçe taraftarının Başkanları Aziz Yıldırım'ı sevdiğini biliyordum ama bu kadar tavan yapacağını hiç beklemiyordum.

Karşı olanlar, kızanlar bile dün gece birer Aziz Yıldırım'dı.

Bunda yargısız infazın, yapılan haksızlığın yarattığı öfkenin de payı vardı.

13 yıllık başkanlığı döneminde, şampiyonluklar da dahil Şükrü Saracoğlu Stadı'nın tribünlerinde hiç bu kadar Aziz Yıldırım posteri asılmadı. Bu kadar çok insan başkanının resmi olan tişörtü, maskesini giyip sokakta dolaşmadı.

Bunun anlamı şuydu;

Hepimiz Aziz Yıldırım'ız.

Saatler önce stadın etrafında toplananları duygusallaştıran, hatta ağlatan bir başka olay da, başkanın cezaevinden yazdığı mektuptu.

Fenerbahçe'ye yaptığı büyük hizmetleri anlatan Yıldırım'ın, 'Beni eğip bükemeyenler, beni kendilerine benzetemeyenler, meyve veren ağacı taşlayanlar baktılar ki taşlandıkça inadına daha büyüyor, yakmaya karar verdiler. Ama ben tükendim. Ruhum ve bedenim iflas etti. Daha fazla taşı da ateşi de taşıyamaz hale geldim' sözleri de duygusal patlamayı yapan bir etkendi.

Kulübünü, başkanını seven Fenerbahçe taraftarının öfkesini anlamaya çalışıyorum.
LİG NASIL OYNANACAK?

Ama kontrol edilemeyen öfke, dün geceki gibi şiddete dönerse ne olur? Zararı kim çeker.

Bunları iyi düşünmek lazım. Sevginin yerini nefret almaması için herkesin sağduyulu olması lazım. Sahaya girme, taşkınlıklar, Fenerbahçe taraftarına yakışmadı.

Dün gece maç kimsenin umurunda değildi. Oysa Aykut Kocaman en büyük hayali olan 4-3-3 sisteminde ön liberoyu Cristian, Emre, Selçuk ile deniyordu. İlerde Dia, Selçuk ve Stoch üçlüsüne Cristian ile Emre'yi çıkararak nasıl destek vereceklerini, Selçuk'un tek başına göbekte neler yapacağını görmek istiyordu.

Aklınıza Alex dönünce; ne olacak gelebilir. Onu da anlatayım:

O zaman sistem büyük bir ihtimalle 4-3-2-1'e döner.

Ancak hangi sistemde oynarsa oynasın Dia ile Stoch çok farklı olurlar. Hazırlık maçlarında Cristian ile Semih diri görünüyorlar ama Dia ve Stoch her an patlamaya hazır birer bomba gibiler.

Bir de bunların arasına Emenike'yi, Alex'i düşünürseniz Fenerbahçe seyredenlere zevk verecek bir takım olma yolunda.

Yeter ki, kafaları rahat olsun. Belki bu gerginlik onları sahada daha çok hırslandırıyor ama huzur buldukları anda rahatlamanın getirdiği ortam futbollarını daha farklı yapabilir.

Çünkü hepsinin kafasında 'alın terleri ile kazandıkları şampiyonluğu Avrupa'ya taşıma' var. Ama bu gergin taraftarla lig nasıl oynanacak? En büyük sorun da bu.

Kazım'ı kötü bilirdik ama çoğundan adammış helal olsun..

37_s.jpg

Akşam

Alaattin Metin

Kontrol edilemeyen GÜCÜN ZARARI

22 Temmuz 2011 Cuma 03:00

E-Posta Gönder

Fenerbahçe taraftarının Başkanları Aziz Yıldırım'ı sevdiğini biliyordum ama bu kadar tavan yapacağını hiç beklemiyordum.

Karşı olanlar, kızanlar bile dün gece birer Aziz Yıldırım'dı.

Bunda yargısız infazın, yapılan haksızlığın yarattığı öfkenin de payı vardı.

13 yıllık başkanlığı döneminde, şampiyonluklar da dahil Şükrü Saracoğlu Stadı'nın tribünlerinde hiç bu kadar Aziz Yıldırım posteri asılmadı. Bu kadar çok insan başkanının resmi olan tişörtü, maskesini giyip sokakta dolaşmadı.

Bunun anlamı şuydu;

Hepimiz Aziz Yıldırım'ız.

Saatler önce stadın etrafında toplananları duygusallaştıran, hatta ağlatan bir başka olay da, başkanın cezaevinden yazdığı mektuptu.

Fenerbahçe'ye yaptığı büyük hizmetleri anlatan Yıldırım'ın, 'Beni eğip bükemeyenler, beni kendilerine benzetemeyenler, meyve veren ağacı taşlayanlar baktılar ki taşlandıkça inadına daha büyüyor, yakmaya karar verdiler. Ama ben tükendim. Ruhum ve bedenim iflas etti. Daha fazla taşı da ateşi de taşıyamaz hale geldim' sözleri de duygusal patlamayı yapan bir etkendi.

Kulübünü, başkanını seven Fenerbahçe taraftarının öfkesini anlamaya çalışıyorum.
LİG NASIL OYNANACAK?

Ama kontrol edilemeyen öfke, dün geceki gibi şiddete dönerse ne olur? Zararı kim çeker.

Bunları iyi düşünmek lazım. Sevginin yerini nefret almaması için herkesin sağduyulu olması lazım. Sahaya girme, taşkınlıklar, Fenerbahçe taraftarına yakışmadı.

Dün gece maç kimsenin umurunda değildi. Oysa Aykut Kocaman en büyük hayali olan 4-3-3 sisteminde ön liberoyu Cristian, Emre, Selçuk ile deniyordu. İlerde Dia, Selçuk ve Stoch üçlüsüne Cristian ile Emre'yi çıkararak nasıl destek vereceklerini, Selçuk'un tek başına göbekte neler yapacağını görmek istiyordu.

Aklınıza Alex dönünce; ne olacak gelebilir. Onu da anlatayım:

O zaman sistem büyük bir ihtimalle 4-3-2-1'e döner.

Ancak hangi sistemde oynarsa oynasın Dia ile Stoch çok farklı olurlar. Hazırlık maçlarında Cristian ile Semih diri görünüyorlar ama Dia ve Stoch her an patlamaya hazır birer bomba gibiler.

Bir de bunların arasına Emenike'yi, Alex'i düşünürseniz Fenerbahçe seyredenlere zevk verecek bir takım olma yolunda.

Yeter ki, kafaları rahat olsun. Belki bu gerginlik onları sahada daha çok hırslandırıyor ama huzur buldukları anda rahatlamanın getirdiği ortam futbollarını daha farklı yapabilir.

Çünkü hepsinin kafasında 'alın terleri ile kazandıkları şampiyonluğu Avrupa'ya taşıma' var. Ama bu gergin taraftarla lig nasıl oynanacak? En büyük sorun da bu.

allahin eziki serfsiz kopek

Turk Futbolunda Hep Sideetden bahs edilir

Fenerbahcelisiyle Galatasaraylisinin Besiktaslisiyla Bursalisin Trabzonluya x bir takimlinin

Hep Siddetinden konusuluor

Zerre kadar ben Tafrafatra artik suc bulmuyorum

Seref yoksunu Anasini Avradini Kizini Namusunu Paraya satan

Yonetici ve Medya yuzunden Bu gun kaos var bu gun Siddet var

Allah hepsinin belasini versin!!!

Kazım kırmızı yedi o maçta ama bunun sikeyle alakası yok,ortada para felan yok,adam Fener'in şampiyon olmasını istemiyor kötü oynuyor,bunda birsey yok bence.

Gazetelerede mi bulaştınız,Yok artık! Şike adı altında adamların el atmadığı kişi,cisim,mekan,kurum kalmamış arkadaş.

Ulan adamın el atmadığı yer yok. Her yerde şike yapmış. Adı batsın. Kendini acındıran o mektuplar da timsah gözyaşları olur ancak. Müebbet hapis yemeli bu şeref yoksunu herif.

Divan kurullarında ağlıyorlar, tvlerde kendilerini acındırıyorlar ama yemezler.

sporda şiddet yasasını bunlar galatasaray'ı bitirmek için getirmeye çalıştılar denizlii maçı üzerinden yalan belgelerle bize karşı operasyon yapıcaklardı maksat camia olarak bizi kaosa sokmak. tabi kendisi federasyona hakim olmuş medyaya hakim olmuş başbakanla samimi bunlara güvenip fbye bişi olmaz sanıyordu yani fenerbahçe için rahattı nede olsa baglantıları sayesinde yıratım sanıyordu ben tek gücüm kimse benle baş edemez sanıyodu kusura bakma aziz efendi kendin kazdığın kuyuya düştün bizde artık o kuyuyu toprakla kapatmaya geldi beter ol şerefsiz haysiyetsiz namussuz pislik adam.

alaaddin metin den başka kim olacak ki. erman toroğlunun dediği gibi fenerbahçenin 14. noteri :)

kimin aklına gelir böyle şeyler yapmak ya pes doğrusu

Üst Alt