Aziz Yildirim: "Colin Kazim Trabzon macinda yatacak!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yildirim: "Colin Kazim Trabzon macinda yatacak!"

Aziz Yıldırım gazetelere de şike yapmış...

Aziz Yıldırım'ın spor yazarı A.M.'ye talimat vererek Ankara Büyükşehr Belediye Başkanı Melik Gökçek'i köşesinden tehdit etmesini istemesi de teknik takibe takıldı.

Yıldırım “Bir de bu Ankaragücü bu Melih toplamış milleti 6 milyon Dolar demiş alacağımız var”, “Bir de ayrıca 2 milyon Dolar da prim vermiş... Tamam bunu yazın...”, “Yazın bir de diyin ki Fenerbahçe seyircisi taraftarı Mesut Yılmaz’ı sandıkta gömdük, Melih ile de bunun hesabını görürüz diyor de... Yaz seyirci ile taraftar de böyle söylüyor de... Seyirci içerisinde Melih’e karşı bir operasyon var de yani” ifadelerini kullandı. A.M. de “Tamam yazarım onu yazarım” dedi.

Colin Kazım ‘yatacak’ diye yaz

Aziz Yıldırım’ın spor yazarı A.M.’ye Fenerbahçe’den Galatasaray’a giden Colin Kazım ile ilgili de yazı yazdırdığı iddia ediliyor. A.M.’yi arayan Yıldırım “Şu şeyi yazsana ya bu Kazım’ın şey yaptığını sağda solda oyuncularla konuştuğunu ettiğini yaz. Trabzon’a karşı iyi oynamayacaklarını söylediğini yaz şunları tamam mı?” dedi. A.M.’nin yazacacağını söylemesi üzerine Aziz Yıldırım “Bu i... o kaleciye şeye Ufuk’la Aydın’a söylüyormuş... Bunlara diyormuş oynamayalım falan diye... Yazın bakalım bir patlasın bakalım ne yapacaklar?” ifadelerini kullanmış. Yıldırım, spor yazarı A.M.’nin “Şimdi yazarım, ben yazarım” demesi üzerine “Oyuncuların bir kısmının kafasına bunu sokmaya çalıştıklarını falan yazın” diyerek yazıda olmasını istediği konuları da aktardı.

Aziz Yıldırım gazetelere de şike yapmış... | Medyarazzi - 24 Temmuz 2011 Pazar 12:42 | Haber

Cevap: Aziz Yildirim: Colin Kazim Trabzon macinda yatacak!

Evet bu adamın heykeli dikilmeli, cümle âlem bilmeli ne işler çevirdiğini. Türkiye'nin yüz karaları.

Adam yice abartmış ha.Biz burda komplo teorileri falan üretiyoduk da bu kadar ileri gittiklerini tahmin edemiyodum açıkcası :)

:) Belgeler dönemi gelmiş Aziz'i çıkarmıcaklar içerden anlaşıldı

Bu arada gazetecinin isminin baş harflerinin verilmesi hiç hoş olmamış. Adamın nasıl biri olduğu neden bu kadar açığa vurulur ki? Biz onun zaten A.M. olduğunu yazıyı okuyunca anlamıştık:happynew:

Hep diyorum iste, su antu'da da Aziz'in ozellikle tanidigi olan, bu beyinsizleri yonlendirenler var. Karaktersiz, karaktersiz iftiralar hep onlardan cikiyor. Hatirlarsaniz sezon basinda birisi forumda "Bir restoranda oturmustum. iki tff gorevlisinin konusmasini duydum. SIra onlarda dediler" yazarak guya bizim Sampiyon yapilmak istendigimizi yazmisti. Bunlarin hepsi baglantili. Normal taraftar durup da oyle bir sey sallamaz diye dusunuyorum.

aziz yıldırım türk futbolundaki bi lekedir.. cezaevinde durması hepmiz için en hayırlısıdır..

Medyasından federasyonuna mhksine kadar her yere elini uzatmış Aziz efendi.İnsallah beter olur hapisane köşelerinde sürüm sürüm sürünür

Aziz Yıldırım gazetelere de şike yapmış...

Aziz Yıldırım'ın spor yazarı A.M.'ye talimat vererek Ankara Büyükşehr Belediye Başkanı Melik Gökçek'i köşesinden tehdit etmesini istemesi de teknik takibe takıldı.

Yıldırım “Bir de bu Ankaragücü bu Melih toplamış milleti 6 milyon Dolar demiş alacağımız var”, “Bir de ayrıca 2 milyon Dolar da prim vermiş... Tamam bunu yazın...”, “Yazın bir de diyin ki Fenerbahçe seyircisi taraftarı Mesut Yılmaz’ı sandıkta gömdük, Melih ile de bunun hesabını görürüz diyor de... Yaz seyirci ile taraftar de böyle söylüyor de... Seyirci içerisinde Melih’e karşı bir operasyon var de yani” ifadelerini kullandı. A.M. de “Tamam yazarım onu yazarım” dedi.

Colin Kazım ‘yatacak’ diye yaz

Aziz Yıldırım’ın spor yazarı A.M.’ye Fenerbahçe’den Galatasaray’a giden Colin Kazım ile ilgili de yazı yazdırdığı iddia ediliyor. A.M.’yi arayan Yıldırım “Şu şeyi yazsana ya bu Kazım’ın şey yaptığını sağda solda oyuncularla konuştuğunu ettiğini yaz. Trabzon’a karşı iyi oynamayacaklarını söylediğini yaz şunları tamam mı?” dedi. A.M.’nin yazacacağını söylemesi üzerine Aziz Yıldırım “Bu ibne o kaleciye şeye Ufuk’la Aydın’a söylüyormuş... Bunlara diyormuş oynamayalım falan diye... Yazın bakalım bir patlasın bakalım ne yapacaklar?” ifadelerini kullanmış. Yıldırım, spor yazarı A.M.’nin “Şimdi yazarım, ben yazarım” demesi üzerine “Oyuncuların bir kısmının kafasına bunu sokmaya çalıştıklarını falan yazın” diyerek yazıda olmasını istediği konuları da aktardı.

Aziz Yıldırım gazetelere de şike yapmış... | Medyarazzi - 24 Temmuz 2011 Pazar 12:42 | Haber

yatanlar belli be azizim bak sen metriste yatıyorsun mesela :asd:

Galatasarayla ilgili haberlerin de nereden geldigi anlasildi

bu belgeler gercekse mahkemeden sonra projektorle bırlıkte basın toplantısı yaparak tum halka gostermek ızlettırmek ıfsa etmek gerekır ıns yaparlarda susarlar artık,hala konusuyorlar dırı dırdırdırdır.

Üst Alt