Aziz Yıldırım Evlendi... | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım Evlendi...

7772.jpg

Fenerbahçe Başkanı’ndan sürpriz imza.

Yıldırım, Çırağan Sarayı’nda gizli yapılan bir düğünle Gonca Çelikkıran ile hayatını birleştirdi. Nikah törenine yaklaşık 15 kişilik akraba grubu davet edildi.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Çırağan Sarayı’nda gizlice evlendi. Geçtiğimiz yıl Yıldız Yıldırım’dan boşanan Aziz Yıldırım, önceki gece yeni bir hayata adım attı. Yıldırım’ın, Fenerbahçe Spor Kulübü’nde çalışan 30 yaşındaki Gonca Çelikkıran isimli bir bayanla hayatını birleştirdiği öğrenildi.

Sadece anne ve baba geldi

Düğün oldukça gizli tutuldu. Sadece 15 kişilik yakın akraba grubu katıldı. Hatta kız tarafından sadece anne ve baba düğüne davet edildi. Evlilik töreni, Çırağan Sarayı’ndaki küçük Enderun Salonu’nda gerçekleştirildi. Davetliler daha sonra yine sarayın içindeki Tuğra Restoran’a geçip yemek yedi.

Çalışanlar içeriye alınmadı

Törenden her hangi bir fotoğrafın dışarıya sızmaması için saray çalışanlarının bile içeri alınmadığı belirtildi. Çalışanların ancak servis esnasında salona girdiği ve kısa süre içinde çıkartıldığı ifade edilirken, ceptele fonları için de bazı önlemler alındığı ifade edildi. Tüm bu gelişmeler yaşanırken Aziz Yıldırım şampiyonluğa giden futbol takımını yine de yalnız bırakmadı. Başkan ve bereberindeki yöneticiler Murat Özaydınlı ile Nihat Ö bağı dün tesislere giderek akşam idmanını izledi.

Aziz Yıldırım Evlendi... | Post Medya

Cevap: Aziz Yıldırım Evlendi...

Klasik zengin aile babasının yaşlı eşini boşayarak genç eş alması vakası. Bu vakada ki insanlar genelde genç eşlerin gerçekten kendilerine aşık olduğunu düşünürler. Bilmezler ki asıl mesele paradır. Şimdi bunları yazdım diye nerden biliyorsun, ayıp denen bir şey var, sizene kardeşim gibi mesajlar görebilirim ama ben bir çok kişinin içinden geçeni söylüyorum. Allah bir yastıkta Gonca hanımı kocatsın :)

Genç çifte mutluluklar diliyorum. :)

Allah bir yastıkta kocatsın diycem de, Aziz kocayalı baya bir oldu. :lol:

Klasik zengin aile babasının yaşlı eşini boşayarak genç eş alması vakası. Bu vakada ki insanlar genelde genç eşlerin gerçekten kendilerine aşık olduğunu düşünürler. Bilmezler ki asıl mesele paradır. Şimdi bunları yazdım diye nerden biliyorsun, ayıp denen bir şey var, sizene kardeşim gibi mesajlar görebilirim ama ben bir çok kişinin içinden geçeni söylüyorum. Allah bir yastıkta Gonca hanımı kocatsın :)

Aziz yıldırım bunu bilmeyecek kadar aptal değildir heralde. gençlik gözünü kör etmiştir.

Üst Alt