Aziz Yıldırım: ''Ibrahimovic ile görüştük'' - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım: ''Ibrahimovic ile görüştük''

Aziz Yıldırım : '' İbrahimovicin Menajeri , Eğer Türkiyede Fenerbahceden Başka Takıma Gidersek , Size 10 Mılyon euro Tazminat Ödeyeceğiz Dedi ''

Burdan anlayabiliriz kolpa olduğunu.Hiçbir profesyonel böyle bir şey demez.

Tam volelik olay zlatan bu sene başka bir takıma gidecek ne varsa çök büyük g.t oluş yaşansın ama bizimkiler etik değil diye yanaşmaz bu olaya. Ya da korkar

Anlamadığın İbrahimovic neden Fener Bahçe'ye tazminat ödesin. ! Adam Paris St. Germain'in sözleşmeli futbolcusu,dışarı da bunu söylemesin millet Aziz Yıldırım ile resmen taşak geçer.

bööyle bir yönetim bulunca aziz herzaman kanatlanır. bakınız unal aysal dönemine, böyle ötebiliyormuydu, her alanda ezikti şimdi karşısında buldu özbek gibi zavallı birini adam istediği gibi at koşturuyor. ibrahimoviçide alır elimizden başkasınıda.

bööyle bir yönetim bulunca aziz herzaman kanatlanır. bakınız unal aysal dönemine, böyle ötebiliyormuydu, her alanda ezikti şimdi karşısında buldu özbek gibi zavallı birini adam istediği gibi at koşturuyor. ibrahimoviçide alır elimizden başkasınıda.
Bir kere Sneijder diye otmustu,buyuk basgan hemen yemini verdi

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kusura bakmayında fenerle kapıştığımız hangi transferde biz galip geldik. Adamlar sponsor filan ayarlayıp alıyorlar. Yandex ceo su senin kongre üyen bağlantını kurup sponsor yapamıyorsun fb yapıyor. Bizde araç kiralama şirketleriyle yapalım

seneye cl'ye kalırsalar bu kadrolarının üstüne 2-3 yıldız daha ekleyip farkı açarlar.

zaten 10-11'de sağlam kadroları vardı, kalite takviyeler yapacakları sırada şike patladı ve durakladılar.

4 sene sonra tekrar maddi gücü yakaladılar.

4 senede 3 kere şampiyon olan biz ise meteliğe kursun atıyoruz.

seneye cl'ye kalırsalar bu kadrolarının üstüne 2-3 yıldız daha ekleyip farkı açarlar.

zaten 10-11'de sağlam kadroları vardı, kalite takviyeler yapacakları sırada şike patladı ve durakladılar.

4 sene sonra tekrar maddi gücü yakaladılar.

4 senede 3 kere şampiyon olan biz ise meteliğe kursun atıyoruz.

2013-2014'te de şampiyon olacaktık.Şampiyonluk paralarını kaçırdık orada.Hem 4 sene üst üste olmuş olacaktık hem de gelir/gider dengesi oturmuş olacaktı.O sene şampiyon olamadığımız için devre arası transferleri bir yerimizde patladı.

2013-2014'te de şampiyon olacaktık.Şampiyonluk paralarını kaçırdık orada.Hem 4 sene üst üste olmuş olacaktık hem de gelir/gider dengesi oturmuş olacaktı.O sene şampiyon olamadığımız için devre arası transferleri bir yerimizde patladı.

13-14'te 40 m euro harcadık.

gecen yılda 10 m euro'ya alınan (dzemali-tarık-olcan) para gecen yıl bitmisti aslında.

1 yıl icinde 50 m euro'yu çar-çur ettik.

13-14'tede şampiyon olsa parayı akıllı kullanamadıgımız icin gene heba edecektik.

transferden anlayan bir kulüp degiliz. parayı bulunca sürüyle adama yatırım ediyoruz ve cogu boş cıkıyor.

3-4 orta seviye topcu alacagına 1 tane al ama aldıgın adam mevkisine seviye atlatsın. mantık bu olmalı.

düzelecegimizi sanmıyorum. parayı gene bulur gene saçma sapan adamlara yatırım eder, sonra 1-2 yıl acısını cekeriz.

hicbir zaman avrupa kulüpleri gibi akıllı yönetilemicez.

13-14'te 40 m euro harcadık.

gecen yılda 10 m euro'ya alınan (dzemali-tarık-olcan) para gecen yıl bitmisti aslında.

1 yıl icinde 50 m euro'yu çar-çur ettik.

13-14'tede şampiyon olsa parayı akıllı kullanamadıgımız icin gene heba edecektik.

transferden anlayan bir kulüp degiliz. parayı bulunca sürüyle adama yatırım ediyoruz ve cogu boş cıkıyor.

3-4 orta seviye topcu alacagına 1 tane al ama aldıgın adam mevkisine seviye atlatsın. mantık bu olmalı.

düzelecegimizi sanmıyorum. parayı gene bulur gene saçma sapan adamlara yatırım eder, sonra 1-2 yıl acısını cekeriz.

hicbir zaman avrupa kulüpleri gibi akıllı yönetilemicez.

Ben hep diyorum.Hemen hemen katkı vereceği kesin 10-15 milyonluk bir adam al sapasağlam olsun bitsin.

Bir kere bu takıma bir tane yılda 4.5-5 milyon Euro alan,piyasa değeri olarak en az 15-20 milyon Euro civarında bahsedilen Avrupa çapında olan takip edilen,hava topu alabilen,önde top tutabilen bulduğu pozisyonları gole çevirme yüzdesi çok yüskek olan bir tane sapasağlam santrafor lazım.

2013-2014'te de şampiyon olsak bence rahatlardık biraz,o harcadığımız parayı telafi edebilirdik en azından.Şampiyon olamayınca ŞL'den gelen para yetmedi.Maddi olarak çarkı döndürebilmemiz için her sene şampiyon olmamız lazım şu kontratlara ve harcanan bonservislere falan bakınca.

Üst Alt