Aziz Yıldırım Kurtlar Vadisi'nde


168075_aziz-yildirim.jpg
Ünlü televizyon dizisi, yeni bölümlerinde şike dosyasına el atacak. F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yanı sıra Mecnun Odyakmaz, Olgun Peker ve şike soruşturması kapsamında adı geçen pek çok kişi, dizide farklı isimlerle karşımıza çıkacak. Dizinin senaristleri konu ile ilgili yoğun bir çalışma yürütüyor.Senaristler adı geçen kişileri farklı isimlerle diziye monte edecek. TNT'ye geçen dizide Yıldırım'ı kimin canlandıracağı merak konusu oldu.Kaynak:tumspor.com
 
Cevap: Aziz Yıldırım Kurtlar Vadisi'ndeDizinin yeni adı ;Kurtlar Vadisi ŞİKE ... Çok tutar bu , şimdiden söyleyeyim. Bizim yapımcılar reyting kokusu almış galiba.. :)
 
Cevap: Aziz Yıldırım Kurtlar Vadisi'ndehahaa hadi bakalım insallah çekerler de izleriz , ama fene.v bahcelilerin bunu şikayet ediceklerini düşünürsek çekilmez gibi bişey.. :)
 
Cevap: Aziz Yıldırım Kurtlar Vadisi'ndeAzize'yi kimin canlandıracagı konusunda araştırma yapıyorlarmış bulamazlar bence.

Türünün tek örneği benzeride olmaz
 
Cevap: Aziz Yıldırım Kurtlar Vadisi'ndedizisini hiç izlemedim ama şike konusunu işleyeceklerse çerezlik niyetine izlerim :D
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt