Aziz Yıldırım Patladı


Fenerbahçe Başkanı‚ Almanya yolculuğu öncesi basın mensuplarına Alex´le ilgili sert açıklamalar yaptı.İşte o açıklamalar"Ben ve arkadaşlarım her zaman Alex´i alkışladık ve onun arkasında durduk. Kendisi konuştuktan sonra ben de konuşacağım. Tercüman Samet burada‚ doğruyu yanlışı o söylesin. Aykut Kocaman´la konuştuktan sonra‚ Samet beni aradı ve Alex sizinle konuşmak istiyor dedi. Saat 16.00´da buluşalım dedik ama beni 15 dakika beklettiler. Fenerbahçe Başkanı´nın önünde elinde telefon‚ ayak ayak üstüne atmış Tweet atıyor. Ve yüzüme bakmıyor.""Sonra bana‚ ´Benim durumum ne olacak. Aykut Kocaman beni kadroda düşünmediğini söyledi. Siz ne düşünüyorsunuz´ diye sordu. Ben de sen düşünüyorsan‚ ben de onu düşünüyorum dedim. Ama o ben gitmek istiyorum dedi.""Alex‚ ´Aziz Yıldırım‚ benim için 3 dakikada karar verdi´ dedi. Ben Fenerbahçe menfaatleri için değil 3 dakika saniyede karar veririm. Bugünde gitmesi gerektiğine inandığım için bu kararı verdim. Alex‚ Fenerbahçe Başkanı´nın üzerine çıktıysa‚ ya o gidecek ya başkan"[video=youtube;KcyTXbI6iEg]https://www.youtube.com/watch?v=KcyTXbI6iEg&feature=player_embedded[/video]
 
Cevap: Aziz Yıldırım Patladıahh azize kendi taraftarlarında artık senin ne mal olduğunu öğrendi artık fişini kökten cekecekler senin haberin yok.
 
Cevap: Aziz Yıldırım PatladıŞaka gibi ya "onu anlıyorum kolay değil burdan ayrılmak"adamı anında sattılar
 
Cevap: Aziz Yıldırım Patladıparmak ve el hareketlerine dikkatinanmıyorum ya ciddi anlamda rezillik, Ünal Başkanımızın şu şekil de konuştuğunu düşünebiliyormusunuz?Hayali bile imkansız

ahahahaha samete bak olum şeyini göster
 
Cevap: Aziz Yıldırım PatladıÇocuğunu azarlamış sanki. Bu Samet'i hiç sevemedim. Çok itici geliyor herif bana. Ama ne bileyim üzüldüm.
 
Cevap: Aziz Yıldırım PatladıBu azizin maskotunu yapmak lazım, çoluk çocuk oynar. el hareketlerine bittim ya
 
Cevap: Aziz Yıldırım PatladıSamet sanki gerçekleri söyleyecek. Ekmek parası için yalan söyleyecek mecbur,Alex ona para kazandırmaz artık :)
 
Üst Alt