Aziz Yıldırım Rest Çekti: "Gidemezsiniz!"


Aziz Yıldırım Rest Çekti:"Gidemezsiniz!"

m2wVZ.jpg


Dick Advocaat’ın Süper Lig bitmeden Hollanda’ya dönme talebini reddeden başkan, Adana maçında oynayamayacak isimlere de “Önce 3. olalım sonra gidersiniz” dedi


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, futbol takımında hayâl kırıklığı yaşadıkları sezonun son günlerinde sert yüzünü göstermeye başladı. Hollanda Milli Takımı’yla anlaştıktan sonra Süper Lig’de son maça çıkmadan Türkiye’den ayrılmanın hesaplarını yapan teknik direktör Advocaat’a vize vermeyen sarı-lacivertlilerin 1 numarası, futbolculara da imtiyaz tanımadı.
1-1 sona eren Trabzonspor karşılaşmasında gördükleri sarı kartla cezalı duruma düşen Emmanuel Emmenike ve Martin Skrtel’in tatile erken çıkma planlarını da suya düşüren başkan, sakat oyuncuların da İstanbul’da kalmalarını istedi.


2 gün izne de kızmıştı

BİR anlamda başarısız geçen sezonun ardından hem teknik heyet hem de bazı oyuncuları cezalandıran Yıldırım, tatil planları yapanlara “Lig daha bitmedi. Bu takımın önünde kritik Adana maçı var. Mutlaka kazanmalıyız. Sezonu kupasız bitirdik, bari 3.’lük koltuğunu koruyalım. Son maç oynadıktan sonra kim nereye gitmek isterse gider. Zaten bazı arkadaşlarınız buradan milli takıma gidecek. Eğer iyi bir tatil ve sezonu biraz daha geç açmak istiyorsanız Adana maçını kazanın” şeklinde ültimatom verdi. Hatırlanacağı üzere Aziz Yıldırım, teknik patron Dick Advocaat’ın Trabzonspor karşılaşmasının ardından futbolculara 2 gün izin vermesine çok kızmıştı.


(Vatan)
 
Aziz Yıldırım'ı hiç sevmem; futbol katilidir ama bu konuda haklı.

Advocaat yeni gelin gibi devamlı gidip geliyor. Ben öğrenciyken her tatili bu kadar değerlendirmiyordum. Adam Hollanda'yı hela yoluna çevirdi.


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
Üst Alt