Aziz Yıldırım, Seçim İçin Kolları Sıvadı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım, Seçim İçin Kolları Sıvadı!

1666773_940x531.jpg

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Ali Koç'un 2018 Mayıs ayındaki seçim için adaylığını resmen açıklamasının ardından kolları sıvadığı öğrenildi!

DHA'nın haberine göre; Yıldırım'ın, mayıstaki kongrede yeniden aday olacağı, yönetime alacağı isimlerle şimdiden temasa geçtiği, önümüzdeki sezonun transfer planının bile hazır olduğu öğrenildi.

Başkan'ın Akhisar yenilgisi sonrası kulüpte de adeta sıkıyönetim ilan ettiği bildirildi. Yıldırım'ın özellikle bu hafta başından itibaren yöneticileri, futbolcuları ve teknik kadroyu uyardığı, Yeni Malatyaspor ile bu hafta Kadıköy'de oynanacak maçta kayıp verilmemesi ve ardından deplasmanda yapılacak Galatasaray derbisine yüksek konsantrasyon ile çıkılmasını istediği vurgulandı. Başkan Yıldırım'ın, teknik kadroyla da sürekli görüştüğü ve moral verdiği ifade edildi.

Aziz Yıldırım'ın özellikle lider Galatasaray'dan alınabilecek 3 puanla, zirveyle puan farkının kapanacağını hesap ederek, kulüpte adeta alarm verdiği belirtildi.

Mayıs seçimine en güçlü şekilde katılmayı hesaplayan Yıldırım, futbol takımının da başarılı olması için çaba gösteriyor.

DHA

Aziz Başkan bir makama adaysa gerisi teferruattır.
Bu yer yüzündeki herhangi bir makam için geçerlidir.

P9 Gscimbom Mobile

Mesela şöyle birşey olsa.
Sezon sonu Aziz Başkan bizim kongreye gelip deseki. 20 yıldır sizin için rakip camiada çalıştım yeri geldi eleştirildim yeri geldi hastalandım yeri geldi hapis yattım bu misyonu sırf sizin için yaptım saygı değer Galatasaraylılar.
Şimdi geldim yuvama kavuştum size başkan olup Şampiyonlar ligini almak istiyorum sizinle büyük başarılar kazanmak istiyorum.

Karşısında rakip olarak Dursun olsa.
Sizce kim kazanır ?!?!

P9 Gscimbom Mobile

Mesela şöyle birşey olsa.
Sezon sonu Aziz Başkan bizim kongreye gelip deseki. 20 yıldır sizin için rakip camiada çalıştım yeri geldi eleştirildim yeri geldi hastalandım yeri geldi hapis yattım bu misyonu sırf sizin için yaptım saygı değer Galatasaraylılar.
Şimdi geldim yuvama kavuştum size başkan olup Şampiyonlar ligini almak istiyorum sizinle büyük başarılar kazanmak istiyorum.

Karşısında rakip olarak Dursun olsa.
Sizce kim kazanır ?!?!

P9 Gscimbom Mobile

Elbette ki Aziz Baskan, dünya tarihinin en büyük thug life i olur.

fener_7203.jpg

Ali Koç gelse ne olacak. Bu gerizekalıların dilinden düşmüyorda. Alexin gönderiliş sürecinde sövdükleri yönetimde başkan yardımcısı Ali Koçtu. O zamanlar neyi başarmışta başkan olunca yapacak

Eger Aziz Yildirim bu ülkenin Devlet Baskani olsaydi, o vakit gercekten.

81 Düzce
82 Musul
83 Kerkük

diyebilirdik.

Üst Alt