Aziz Yıldırım: "Sözümüz sanadır Aydınlar"


Aziz Yıldırım : Sözümüz sanadır Aydınlaraziz_58.jpgAziz Yıldırım, avukatları aracılığıyla bir açıklama yaptı. açıklamasında şu ifadeleri kullandı:"Uzun bir süredir cezaevindeyim. Burada bulunduğum sürece en büyük korkum insanların yüzlerini görememekti. Ancak yanılmışım. İnsanların asıl yüzlerini görebilmek için en doğru zaman en doğru yermiş burası.

3 Temmuz’dan bu yana yürütülen kampanyanın organizatörleri ve fırsatçıları, bir bir gerçek yüzlerini sergilemektedirler.

Zira hırslarına bu kadar dayanabildiler.

Aziz Yıldırım ile Fenerbahçe’nin bağını koparıp, Fenerbahçe’yi ele geçirme operasyonunu kimlerin yürüttüğü artık açıkça ortadadır…

Görüyorum ki; Fenerbahçe’nin haklarını, emeklerini, işbirlikçileriyle çalarak kaçanlar, bir de bunları Fenerbahçe için yaptıklarını söylemekte ve Fenerbahçe başkan adayı olduklarını açıklamaktadırlar.

Sözümüz sanadır Aydınlar…

Şunu bilmelisin ki; Holding sahibi olabilirsin, TFF Başkanı olabilirsin hatta bir gün çok daha büyük mevkilerde bile olabilirsin. Ama ASLA Fenerbahçe Başkanı olamayacaksın! Sen ve senin arkandaki zihniyetin buna gücü yetmeyecek. Bizlerin mücadelesi, çektikleri, hep bu yüzdendir; Fenerbahçe’yi senin gibilere teslim etmemek içindir.

O bahsettiğin sessiz çoğunluk var ya; sen daha onları tanıyamamışsın.

Sen ki;

Galatasaraylı işbirlikçilerinle yönetemediğin TFF’de, Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi hakkını türlü oyunlarla gasp etmedin mi?

Türkiye’de UEFA hakkında; UEFA’da Fenerbahçe hakkında gerçek dışı beyanlarda bulunmadın mı? Her yanlış kararın sorumluluğunu başkalarına yükleyerek yönetemediğin bu süreçte acz içine düşmedin mi?

En acılı günlerinde, senin yanında olan dostlarına yaptığın gibi görevinden ayrılırken mesai arkadaşlarına ihanet edip gitmedin mi?

Sırf zor günlerini atlatabilmen için sana yönetim yetkisi devredilen voleybol şubesini ilk 6 ayında kaosa sürükleyip, düzeltmem için bana gelmedin mi?

Sezon başında verdiğin paraları geri almak için gün aşırı Fenerbahçe Kulübü’nü arayıp taciz etmedin mi?

Fenerbahçe’nin büyüklüğünü unutarak, voleybolda kazanılan başarıları kendine mal ederek, kendini FENERBAHÇE’NİN üzerinde görmedin mi? Fenerbahçemizin büyüklüğünü kavrayamadığın için sana İslam Çupi’nin Fenerbahçe’nin büyüklüğünü anlatan sözlerini hatırlatırım.

Fenerbahçe Genel Kurulu’nun seçtiği Fenerbahçe Yönetim Kurulu’nu hiçe sayarak, TFF başkanı sıfatıyla, Teknik Direktörümüze, puan silme kararını dikte ettirmeye çalışıp gereken cevabı almadın mı?

Bırak Aziz Yıldırım’ı, Fenerbahçe Başkanının yargılandığı bu davada, Aziz Yıldırım düşmanlarını bile gölgede bırakacak şekilde, duruşma öncesi, üstelik yine Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe düşmanlarının programlarında, bizi suçlu ilan etmeye kalkmadın mı?

Aziz Yıldırım ile Fenerbahçe’nin ve yönetimin bağını koparıp, Fenerbahçe’yi ele geçirmek "Fenerbahçe’yi kurtaran adam" olmak için önce Fenerbahçe’yi içinden kurtarılması gereken duruma sokmayı planlamadın mı?Bu davada yargılanan futbolcuların lisanslarını askıya aldırıp "Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe aleyhinde tanıklık yapmak" kaydıyla lisanslarını serbest bırakacağını teklif ve vaad etmedin mi?Avukatınla Metris Cezaevi’ne haber yollayıp "Başkanım merak etmeyin, Fenerbahçe küme düşürülmeyecek" dedikten sonra avukatın aracılığı ile benden gereken cevabı almadın mı?3 Temmuz’dan beri yaşananlara, yaşatılanlara ve sana rağmen bu hassas dönemde bayrağı dik tutan yönetimimizi tutarsızca eleştireceğine kendi yönetim tarzına bir bak!TFF Başkanlığın süresince futbol ailesini yakından ilgilendiren pek çok kararı yönetim kuruluna danışmadan almadın mı? Play off kararını bile yönetimdeki arkadaşların TV’lerden öğrenmedi mi?SÖZÜMÜZ SANADIR Aydınlar…Fenerbahçe’nin büyüklüğünü anlayamayan, televizyonlarda Fenerbahçe Başkanlığını parayla satın almaya kalkanların öyküleri, şanlı FENERBAHÇE TARİHİNDE yer alamaz…Aziz Yıldırım

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı"
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "Sözümüz sanadır Aydınlar"bunun üzerine MAA çıkar konuşur bütün gizli pazarlıklar dökülücek ortaya Aziz MAA'nın tekrar TFF başkanı olmasını istemiyor bu kesin.
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "Sözümüz sanadır Aydınlar"Adımızı ağzına almasa şaşardımŞikeyi,hırsızlığı kendisi yapar taraftarına şirin gözükmek için ağzına adımızı alır.Ah ulan aziz 8 ay değil 80 sene yatsan yine adam olmazsın sen.edit. Buarada

@YamanAkinci

Galatasaraylı işbirlikçilerinle yönetemediğin TFF’de.... Ulan yüzsüz herif tahkim ve orda burda 4-3 bızım 5-2 bızım dıye tape si olan kim ?
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "Sözümüz sanadır Aydınlar"Direk isim vererek bize saldırmış.. Yeter artık Aysal çıksın adam akıllı kaysın şuna..
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "Sözümüz sanadır Aydınlar"MAA'nın tekrar TFF başkanı olma ihtimali var.. Hala ezikleri korumaya devam etsin.
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "Sözümüz sanadır Aydınlar"''Galatasaraylı işbirlikçilerinle yönetemediğin TFF’de'' tövbe tövbeeee
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "Sözümüz sanadır Aydınlar"Beyler bu adam Galatasaray'ı sportif rekabetin ötesinde gerçek düşman bellemiş ürktüm lan spor, futbol, rekabet böyle birşey değil ki Allah akıl fikir versin.
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "Sözümüz sanadır Aydınlar"Shikeyi biz yaptik beyler dagilin.Maa elinden geöeni yapti düsürmemek icin , yazik lan.
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "Sözümüz sanadır Aydınlar"Aziz bir kerede bizi ağzına alma be.Bundan sonra umarım Mali tekrar tff baskanı olur.Azizi söyledikleri yenilir yutulur cinsten değil.Mali bu sefer düşürür fb yi kesin.
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "Sözümüz sanadır Aydınlar"adam diyor ki resmen ben rahat edemedim bana ana avrat küfür edin de ben rahatlayayım.sonra diyorki niye bana küfür ediyorsunuz.eh sen böyle konusursan az bile ediyoruz.
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "Sözümüz sanadır Aydınlar"maa artık baskan adayı olmazda bu cümleleri sindirmesi zor.mutlaka baskan adayı olmalı.
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "Sözümüz sanadır Aydınlar"Danışıklı dövüştür senelerdir el ele kol kola yönetimde niye taşıyorsun bu adamı. Güya cezaevine girince gerçek yüzünü görmüşmüş, hikaye bunlar milleti inandırmak için. MAA - Aziz ikiside aynı pisliğin farklı tonlarıdır.
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "Sözümüz sanadır Aydınlar"MAA bir çok atasözünü doğruladı bu süreçte acıma yetime den başlıyarak ben acımıyorum MAA kendi kendini bitirdi
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "Sözümüz sanadır Aydınlar"Kendin getirip Türk futbolunu teslim etmedin mi? Bırakın bu boş muhabbetleri, şikecisiniz işte.
 
Üst Alt