Aziz Yıldırım: "Sözümüz sanadır Aydınlar" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım: "Sözümüz sanadır Aydınlar"

Cevap: Aziz Yıldırım: "Sözümüz sanadır Aydınlar"

ohhh...butun planı maa mı yapmış şimdi..bu herif ona buna bk atmadan savunma yapamayacakmı...butun kabahat maa da...sürec başında düşereckti bunları 15 sene kaybolucaklardı

mehmet ali aydinlarda herhalde simdi diyordur niye düsürmedim lan ben bunlari diye.. ciddiyim

"biz masumuz, maa bey bize zorla puan dusurme cezasini kabul ettirmeye calisti, sucluysak niye kume dusmuyoruz, bunlar komplo, pis federasyon ve gs, SOZUMUZ SANA MAA" yemezler

ortalık iyice karışacak gibi görünüyor. ama ben maa da nedense azize bu lafları yedirecek cesareti görmüyorum

Lan İslam Çupi sözü olmayan bir mektup yazamıyor bu fener camiası he :)

maa yı maşa gibi kullandılar gayet de başarılı oldular..maa artık cıkıp herşeyi anlatmazsa yerin dibinden cıkmasın bence

ben maa olacaktım şimdi. yeminlen azizin şu laflarından sonra değil bankasya, amatöre yollardım feneri

Edepsizlikle yürütüyorlar işlerini. Bu yıllardır böyle. Benim bildiğim bütün federasyon başkanlarıyla kavga ettiler. Herkes kötü bunlar iyi.

MAA bu saatten sonra itibarını kurtaramaz ancak derse ulan beni harcadınız sizde gelin arasın Serhat Ulueren'i hemen bu gece canlı yayın yapar Serhat çıksın anlatsın sonra hangi ülkeye gidicek kendi bilir

MAA aydınlar azıcık itibarını düşünüyorsa hemen dava etmeli bu herifi ve çıkıp konuşmalı

lisans olayına bahsetmiş..bence maa nın böyle birşey yapma ihtimali yok çünkü zaten itiraf var....sallıyo yine...

Beyler bu adam Galatasaray'ı sportif rekabetin ötesinde gerçek düşman bellemiş ürktüm lan spor, futbol, rekabet böyle birşey değil ki Allah akıl fikir versin.

Akıl, fikir yetmez böylesi şike yapan, suçunu ört bas etmek için en çok hakkını gasp ettiği Galatasaray'a dahi saldıran birinin "ahlak"a herşeyden fazla ihtiyacı vardır.Galatasaray zaten on yıldan fazladır bu adama ve başvurduğu ahlak dışı yöntemlerine karşı mücadele veriyor.Başta basketbol federasyonu olmak üzere belli başlı bazı federasyonlarda yaptığı atamalar sayesinde hala Aziz Yıldırım etkileri görülüyor .

Bizim için değişen sadece geçmişte ezeli-ebedi dostumuz dediğimiz rakibimizin arkamızdan kuyu kazdığını ve bu kuyuya önce kendinin düştüğü gerçeğini artık biliyor olduğumuz.Galatasaray yönetimleri ve taraftarları daima uyanık olmak zorundadır.Artık bize kimlerin vurmak isteyeceğini biliyoruz, kimse ezeli rakip safsatasını artık bize yutturamayacak.

Üst Alt