Aziz Yıldırım ve Göksel Gümüşdağ Canlı Yayında Tartıştı! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım ve Göksel Gümüşdağ Canlı Yayında Tartıştı!

deniz bey benim bu konuda son mesajlarim ile yaptigim girgir samata

Ama bu yazdiginiz ile bir kac post önce yazdiginiz arasinda bir celiski var

Hayatinda ki memnuniyetsizligi buraya yansitiyorsun gibi birsey yazmistiniz

Hayatindan memnun olan adam bir forumda bir sürü cephe acmaz

Ayrica Admirim atarsada sorun degil cezalilar forumunda sergen var

Yo hic de celismiyorum. İlk mesajimda neysem simdi de oyum. Lakin sen girgir samata derken birden ciddilestin. Ayrica cephe falan da acmiyorum, yorumlarinizdan zaten sizin emrah yildirima karsi bir sempatiniz oldugu belli. Ayrica almancilara karsi da bir önyarginizin oldugu belli. Bu tarz aklinizda "assagilayici" yaklasimlari saglikli bulmuyorum.

Yo hic de celismiyorum. İlk mesajimda neysem simdi de oyum. Lakin sen girgir samata derken birden ciddilestin. Ayrica cephe falan da acmiyorum, yorumlarinizdan zaten sizin emrah yildirima karsi bir sempatiniz oldugu belli. Ayrica almancilara karsi da bir önyarginizin oldugu belli. Bu tarz aklinizda "assagilayici" yaklasimlari saglikli bulmuyorum.
feriştahımıza ağır küfürler ederek savaşı sen başlattın. özür dile

ceza yemişsin renkdaş

[TABLE="width: 100%"]

[TD="class: alt1"]Deniz Öztürk[/TD]
[TD="class: alt1"]01.02.2017[/TD]
[TD="class: alt2, bgcolor: #F9F9F9"]181 Gün[/TD]
[TD="class: alt1"]01.08.2017, 15:00[/TD]
[TD="class: alt2, bgcolor: #F9F9F9"]180 Gün, 23 Saat[/TD]
[TD="class: alt1"]Sürekli provakasyon,üyelere karşı olumsuz tavırlarda bulunmak,uyarılara rağmen aynı tavırları sergilemek.[/TD]

[/TABLE]

Ben ceza yersem yanlis bir sey veya hakarette bulundugumdan degil, dik durusumdan yemisimdir. Bununla da gurur duyarim. Kimsenin beni assagilamasina vs müsade etmem. Keser döner sap döner gün gelir hesap döner.

emrah yildirimi tanimam etmem elimden geldigi kadar tüm üyelere karsi saygili davranmaya calisiyorum
son mesajlarim ile yaptigim diye yazmisim eger dikkat ederseniz
Almancilar konusuna gelince kendim Almanyanin Mannheim sehrinde ikamet ediyorum
Almancilar konusunda espiriye bisey demem ama ciddi suclamalara karsi burda tavir koymuslugum var
Hic kimseyi asagalamam benim Allahtan korkum var
Tekrar altini cizerek söylüyorum hayatindan memnun olan bir insan bir forumda cogunlukla girgir samata yapilan bir forumda bir cok cephe acmaz böyle alingan gergin olmaz

emrah yildirimi tanimam etmem elimden geldigi kadar tüm üyelere karsi saygili davranmaya calisiyorum
son mesajlarim ile yaptigim diye yazmisim eger dikkat ederseniz
Almancilar konusuna gelince kendim Almanyanin Mannheim sehrinde ikamet ediyorum
Almancilar konusunda espiriye bisey demem ama ciddi suclamalara karsi burda tavir koymuslugum var
Hic kimseyi asagalamam benim Allahtan korkum var
Tekrar altini cizerek söylüyorum hayatindan memnun olan bir insan bir forumda cogunlukla girgir samata yapilan bir forumda bir cok cephe acmaz böyle alingan gergin olmaz

Ben alingan falan degilim ama kimsenin benimle lan'li lun'lu argo tarzi konsmasina müsaade etmem. Kimsenin bana padisahlik taslamasina da.

Neyse ben cikiyorum halletmem gereken daha mühim islerim var.

Aziz Yıldırım'la ilgili konuyu okumaya geldim, son 5 sayfaya baktım tek kelime yok konuyla ilgili.

Geyik yapacaksınız saçma sapan başlıklar açmayın.

Üst Alt