Aziz Yıldırım Ve Mahmut Özgener Maçların Tarihlerini Ayarlıyorlar!


8d1c7aziz.png
:eek:mg:
 
Cevap: Aziz Yıldırım Ve Mahmut Özgener Maçların Tarihlerini Ayarlıyorlar!bu azize mahmutundamı başkanı
 
Cevap: Aziz Yıldırım Ve Mahmut Özgener Maçların Tarihlerini Ayarlıyorlar!şaşırdık mı tabiki yine hayır .. burada birçok kez söylemiştik zaten fikstür ve maç tarihlerinin böyle ayarlandığını
 
Cevap: Aziz Yıldırım Ve Mahmut Özgener Maçların Tarihlerini Ayarlıyorlar!mahmut niye içerde değil, suç değil mi bu
 
Cevap: Aziz Yıldırım Ve Mahmut Özgener Maçların Tarihlerini Ayarlıyorlar!mahmutun tipine bakanda cok mazlum sancak
 
Cevap: Aziz Yıldırım Ve Mahmut Özgener Maçların Tarihlerini Ayarlıyorlar!Mahmut Özgener hakkında verilen takipsizlik kararı insanlarda "aklandığı" düşüncesini yarattı. Ama yaptığı eyyamlar, kaypaklıklar ortada. Bir daha futbolun içine sittin sene giremez, girmemeli.
 
Cevap: Aziz Yıldırım Ve Mahmut Özgener Maçların Tarihlerini Ayarlıyorlar!mahmutun serbest bırakılmasının nedeni itirafçı olması bence.mahkemede olay olacak:D
 
Cevap: Aziz Yıldırım Ve Mahmut Özgener Maçların Tarihlerini Ayarlıyorlar!ben tranzona helal olsun diyorum...adamlar resmen tek başına tüm ülkeyle mücedele etmiş.....ulan aziz bukadar pisliğe rağmen ıkına ıkına aldın kupayı...okadar beceriksizsin
 
Cevap: Aziz Yıldırım Ve Mahmut Özgener Maçların Tarihlerini Ayarlıyorlar!Vallah Helal olsun ne diyelim...Fenerasyon kelimesi lafta kalmamis.. Orijinal olmus...!!!
 
Cevap: Aziz Yıldırım Ve Mahmut Özgener Maçların Tarihlerini Ayarlıyorlar!Biz Aziz Yıldırım'ı sadece fb başkanı biliyorduk adam TFF'nin de başkanıymış.
 
Cevap: Aziz Yıldırım Ve Mahmut Özgener Maçların Tarihlerini Ayarlıyorlar!Vay Orman Çocuğu Özgener vay...Fener Bank Asya 'ya değil, anırta anırta 3.Lige düşürülmeli.
 
Cevap: Aziz Yıldırım Ve Mahmut Özgener Maçların Tarihlerini Ayarlıyorlar!Hergün yeni bir şerefsizlik çıkıyor ortaya. Zaten bu mahmut denilen adam neyin nesiydi de bir anda federasyon başkanı olmuştu hiç anlam verememiştim.
 
Cevap: Aziz Yıldırım Ve Mahmut Özgener Maçların Tarihlerini Ayarlıyorlar!Savcılıktan bir açıklama yapılması gerekir. Bu Mahmut ÖZfener neden serbest dolaşıyor.. Tapelerde geçen bütün konuşmaları faul adamın.. Hangi kritere göre serbest kalmış, bilmek istiyoruz...
 
Cevap: Aziz Yıldırım Ve Mahmut Özgener Maçların Tarihlerini Ayarlıyorlar!ya bu konusmalar,delillerden sonra febe hala ligdeyse,bize diyecek bir sey yok.sonrada cikib fransizlara ve sarkoziye kiziyoruz.
 
Üst Alt