Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu'ya Haciz Şoku | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu'ya Haciz Şoku

Fenerbahçe'de ortalık fena karıştı! Kredi borcu yüzünden eski yönetimle yeni yönetim birbirine düştü. Olay gündeme bomba gibi düştü, tatsız gelişmeler yaşandı, hacizler gerçekleşti. İddialara göre şu gelişmeler yaşandı: Aziz Yıldırım yönetimi, kongreden önce Kayışdağı'ndaki kolej projesi için bir bankadan 300 milyon liralık kredi kullandı. Yıldırım'la birlikte yöneticiler Mahmut Uslu ve Tahir Perek, borca şahsi kefaletlerini koydular.
.
PARA NE AMAÇLA KULLANILDI?
Kulüp hesaplarını inceleyen Ali Koç başkanlığındaki yeni yönetim, çekilen kredinin 50 milyon lirasının kasada olduğunu belirlerken, kalan tutarın akıbetini ise öğrenemedi. İddialara göre; 250 milyon liranın nerede ve ne amaçla kullanıldığı tespit edilemedi. Ali Koç başkanlığındaki yeni yönetim kredinin taksitlerini ödemeyince, krediyi çıkaran banka, borçta kefillikleri bulunan Aziz Yıldırım, Mahmut Uslu ve Tahir Perek'e birer ihtar mektubu gönderdi.

MAHMUT USLU'NUN EŞİ AĞLADI
Ancak ödeme yapılmadı. Zira eski yönetim, borcun yeni yönetim tarafından ödenmesi gerektiğini ileri sürdü. Banka, borcun günü geçince kredide şahsi kefaletleri bulunan Aziz Yıldırım, Mahmut Uslu ve Tahir Perek'in evlerine hacze gitti. İşte bu noktada kıyamet koptu! Yeni yönetimi suçlayan Yıldırım, "Benim evime nasıl haciz gelir!" diyerek çılgına dönerken, Uslu'nun eşi haciz memurlarını karşısında görünce sinir krizleri geçirip ağladı.

takvim

Bu arada çalışanlar ve bazı yerli topculara borcu yoktur imzası almıslar. hani zamanında ödeniyordu ya paralar o açıdan sey ettim.
escobardan hızlı çöktü goca basgan. bir ara 100 bin lira ödeme yapacak mali durumu kalmamıs A.Y'ın.

Mahmut Uslu'nun eşi kör talihine ağlamıştır yav. Biz senede 3-4 kere görmeye tahammül edemiyoruz, kadın hayatını o herifle geçiriyor.

Yeni yönetim eskiye diyor ki 250 m nerede ? Yani yolsuzluk var iması mı yapıyor ?

Adamlar ne yaptıysa Fenerbahçe için yapmıştır büyütmemek lazım.

İnşallah ateşinize benzin döker basın.

Daha ne pislikler çıkar.

Bizimki gibi ( dursun dönemi hariç ) şeffaf yönetimleri hiç olmadı ki.

alınan kredilerin birçoğu bilinmiyor bile , ayırca ödemelerin yapılıp yapılmadığı , menajer borçları türlü türlü rezillikler çıkacaktır ortaya.

Şikeciler şaşırmışmış. Ne şaşırıyorsunuz ki o ekilen tarlaların suyu nereden geliyordu sanıyorsunuz :)

Konunun şu başlıkla açılacağı (güncelleneceği) günleri görmezsek Türk futbolu şikeden ve de şüpheden arınamaz. Cem Uzanvari oldu ama neyse.

Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu'ya Hapis Şoku

Kaos var en sevdiğim. Aziz ve Mahmut, Ali Koç’a saldıracak her yerden bunu belli etmişler.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir kaç sene önce aylık geliri 30 bin lira olan adamdan 250 milyonu nasıl haczedecekler ki. Dolar arttı enflasyon arttı hadi şimdi taş çatlasın 37 bin lira olmuştur aylık kazancı. Bu adam nasıl ödesin 250 milyonu. Hiç mi mantık yok bunlarda..

ali koçun bu yaptığı düpedüz terbiyesizliktir. varsa bi yasadışı durum yolsuzluk yaptı diye mahkemeye verirsin borcu ödemeyip hacze neden olmak ağır olmuş.

Üst Alt