Aziz Yıldırım'dan Arda'ya 15 milyon Euro - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım'dan Arda'ya 15 milyon Euro

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Arda'dan Yıldırım'a cevap! "Benim yolum belli, Fenerbahçe'ye gitmem"

B_4126_arda22-b.jpg

Arda Turan’dan Açıklama

Bugün bazı internet sitelerinde "Arda konuştu.. Aziz Yıldırım’ın teklifine nasıl yanıt verdi?” başlığı altında yayınlanan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Hiçbir medya mensubu ve internet sitesine herhangi bir açıklamam olmadığı gibi Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu’nun getirmiş olduğu konuşma yasağı ile ilgili bir ihlalim de söz konusu değildir.

Benimle herhangi bir şekilde konuşmadan bu tip hayal ürünü sözleri yayanlara itibar edilmemesini rica ederim.

Arda Turan

Cevap: Arda'dan Yıldırım'a cevap! "Benim yolum belli, Fenerbahçe'ye gitmem"

Haberi uyduran medya,Arda'nın cevabını uyduran medya.

Allah belanızı .. :D

Cevap: Aziz Yıldırım'dan Arda'ya 15 milyon Euro

Arda Turan’dan Açıklama

Bugün bazı internet sitelerinde "Arda konuştu.. Aziz Yıldırım’ın teklifine nasıl yanıt verdi?” başlığı altında yayınlanan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Hiçbir medya mensubu ve internet sitesine herhangi bir açıklamam olmadığı gibi Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu’nun getirmiş olduğu konuşma yasağı ile ilgili bir ihlalim de söz konusu değildir.

Benimle herhangi bir şekilde konuşmadan bu tip hayal ürünü sözleri yayanlara itibar edilmemesini rica ederim.

Arda Turan

Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı Oyuncusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt