Aziz Yıldırım'dan Resmi Açıklama! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım'dan Resmi Açıklama!

5714caf118c7735668c2e16a.jpg

Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinde yer alan açıklama şöyle:

Bugün tarihli Sözcü ve AMK Gazetelerinde yer alan, “Yıldırım Bırakıyor'' ve “Önceliğim Kızım Bırakacağım'' başlıklı haberler tamamen yalandır.

Kulübümüzün Mart ayı dergisinde yer alan yazımda kulübümüz ve gelecek ilgili düşüncelerimi açıkça belirttim. Bunun dışında konuyla ilgili, haberi yapanlar dahil hiçbir basın mensubu ve hiç kimseyle konuşmadım. Ayrıca, haber içeriğinde yer alan sponsorlukla ilgili de hiç kimseyle konuşmadım. Bahse konu gazeteler, söz konusu yalan haberlerle kime ve neye hizmet etmektedir?

Söz konusu haberler yalandır, kamuoyuna duyurulur"

Aziz YILDIRIM
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı

Bırakma bizi başkan
Biz seni bırakırsak yüzümüz kurusun

fapatalk'dan gönderildi.?

''Kalması FB nin aleyhine, dolayısıyla bizim lehimize oluyor'' düşüncesinden hareketle kalsın istiyoruz. Ancak realite bunu doğrulamıyor maalesef...

'Üzüm üzüme baka baka kararıyor' gibi geliyor bana. Türk Futbolunun en büyük rekabetinin iki tarafından birinde işler kötüye gidince diğeri kendini düzeltmek ihtiyacı hissetmiyor, meydan tiner müptelalarına kalıyor sonra ki hiç mutlu olunacak bir durum değil...

Üst üste şampiyonluklara giden, BJK yerine Galatasaray-FB den biri olsa, diğerinde bütün taşlar yerinden oynardı...Olaya bu yönüyle bakınca emin olamıyorum. Hem böyle bir pisliğin defolup gitmesindeki başka sayısız fayda da cabası. Ali Şen' den daha şirret biri olamayacağını düşünürdüm, yalan yok, ona bile rahmet okuttu bu iflah olmaz şizo...

ölene kadar bırakmaz bence. adam kulübün sahibi olarak görüyor kendini. zaten böylesi daha iyi bizim için. ali koç falan geleceğine bu kalsın.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt