Aziz Yıldırım'ın Cezası 21 Gün'e İndirildi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım'ın Cezası 21 Gün'e İndirildi

PFDK, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a 45 gün hak mahurimiyeti cezası verdi. Kurul ayrıca Fenerbahçe de 105 bin TL para cezası verdi.

Fenerbahçe-Gaziantepspor maçında Andre Santos'un attığı gol sonrası yaşananlar PFDK'lık olMUŞTU. Gol sonrası Gaziantepspor yedek kulübesi ile hemen arkalarında bulunan Fenerbahçe taraftarları arasında gerginlik yaşanmış, başkan Aziz Yıldırım da olaylara müdahale etmek için sahaya inmişti.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yasak olmasına rağmen sahaya inmesinin yanı sıra soyunma odası koridorlarında hakemlere yönelik sözleri nedeniyle de PFDK'dan ceza aldığı açıklandı.

Aynı müsabakada Fenerbahçe Spor Kulübü idarecisi Murat Özaydınlı'nın, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 15 gün hak mahrumiyeti cezası aldığı açıklandı.

Lig Tv

Cevap: Aziz Yıldırım ve Fenerin Cezası

madem sahaya inmesi suç neden maçları seyircisiz oynanmıyor da 105 bin tl ceza alıyorlar. taraftararların da olaya karıştığı yedek kulübesi ile kavga ettiği belli, hani bunlar sınırdaydı??

Lugano'ya ceza geleceğine inanan varmıydı? Ben beklemiyordum keşke şaşırtsalardı.

Ben Lugano'ya degilde Wanger'e ceza bekliyordum, Federasyon beni sasirtti... Gelisme var...

Lugano'ya en az üç maç ve bir maç saha kapama cezası verilmesi gerekiyordu.

Lugano cezasız atlattı yani..Para cezası verilmiş bi' de..Merak ediyorum aynı çirkinlikleri biz yapsaydık kaç maç seyircisiz oynardık, 2-3 ?

Zaten seyircilerin küfür etmesinden dolayı 2 kere uyarılmıştı. 1 defa küfür veya saha içi olayı olması durumunda, sahaları kapanması gerekiyordu. Merak ediyorum, maçta daha ne olması gerekirdi.

Zaten seyircilerin küfür etmesinden dolayı 2 kere uyarılmıştı. 1 defa küfür veya saha içi olayı olması durumunda, sahaları kapanması gerekiyordu. Merak ediyorum, maçta daha ne olması gerekirdi.

Yandaşlık böyle birşey işte, adamlar ne yaparlarsa yapsınlar en ağırı bu.

Cevap: Aziz Yıldırım'a 45 gün hak mahrumiyeti!

Lugano 'ya "fair play" ödülü verilmesini ben de destekliyorum.

Bu içerikte bir konu açıyorum ve herkesten destek istiyorum.

Lugano'nun ceza almaması büyük ihtimal hakemin görüş açısında olup hakemin takdir hakkını bu yönden kullandığından dolayıdır.Aziz Yıldırım ve stad kapanma konusuna bişey diyemeyecem.

Baktığında ağır ceza ama politik.

Maçın hakemi maçı katlettiğinden stadı kapatamamışlar. Kapatamayınca, verebilecekleri en yüksek cezayı vermişler.

Bu kadar şerefsizlik olamaz. cezamı lan şimdi bu resmen ödül vermişler. hatta fenere para ödülü verselerdi bari. ama bu sene trabzon seneyede biz koyacaz fenerinede, hakeminede, federasyonuna da. hadi hamsuler hakemide feneride fenerasyonuda yenin lan.

Üst Alt