Aziz Yıldırım'ın Medyadaki Piyonları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım'ın Medyadaki Piyonları

31778225.jpg

Cevap: Aziz Yıldırım'ın Medyadaki Piyonları

En önemli ayaağı bence medya, yıllardır kestaneyi efsane diye yutturmaya çalışmalarından belliydi ne oldukları...

Bu şerefsizler de hala televizyonlara çıkıp programlara katılıyorlar. Gazetelerde yazı yazıyorlar. Onur,gurur kalmamış hiçbirinde.

hasanyldrm79 hasan

GALATASARAY'la ilgili yalan şike haberinin arkasında Ercan Saatçi ve Hürriyet olduğu ortaya çıktı! Bu şerefsizliğe hala sessiz mi kalacağız?

Retweeted by altunterim

@TDKARLIBEL Talip Doğan Karlıbel

TEKRAR: Galatsarayla ilgili Yalan haberin arkasında ERCAN SAATÇİ var bunu kesin bir kaynaktan aldım HÜRRİYETİN içinden.

Galatsarayla ilgili haberi Hürriyet yayınladı ERCAN SAATÇİ talimatıyla, sonra CNN aldı sonra 10-15 dalavere haber sitesi haber yaptı.

Yazmis ...

Hepsinin Allah belasını versin!Sen kimsin bizim icin yalan haber cıkarttırıyorsun,bu kadar mı düştün,yazık size,hem de cok yazık...

Söylüyecek laf ta bulamıyorum daha...

bu ercan saatciyi elime verseler sabah akşam döverim canım sıkılınca.

70 klasör dosya içinde saatçinin konuşmalarını arıyorum. Bulduğum zaman burada paylaşacağım. Resim şeklinde olduğu için dosyalar içerisinde arama yapılamıyor maalesef.

hasanyldrm79 hasan

GALATASARAY'la ilgili yalan şike haberinin arkasında Ercan Saatçi ve Hürriyet olduğu ortaya çıktı! Bu şerefsizliğe hala sessiz mi kalacağız?

Retweeted by altunterim

TEKRAR: Galatsarayla ilgili Yalan haberin arkasında ERCAN SAATÇİ var bunu kesin bir kaynaktan aldım HÜRRİYETİN içinden.

Galatsarayla ilgili haberi Hürriyet yayınladı ERCAN SAATÇİ talimatıyla, sonra CNN aldı sonra 10-15 dalavere haber sitesi haber yaptı.

Yazmis ...

Bu küçümsenmeyecek bir şey..Bunun üzerinde durmak gerekiyor bence..Haber kanallarına falan mail atalım, Telegol, derin Futbol vb...Sanırım gündemlerine taşırlar..Galatasaray adını yalancı bir herif kirletmeye çalışıyor...

Zamanında Cana'ya sallayarak Barış'ın Mustafa'nın iyi ortasaha olduğunu, Galatasaray'ın transfere ihtiyacı olmadığını , Servet Çetin'in çok çok iyi stoper olduğunu söyleyen Sinan Engin'di işte.

Bu takımın her kesimden taraftarı var. Aklına girdiği taraftar sayısı hiçte az değil. Adamlar örgüt işte. Şeref yoksunları.

vay şerefsiz ercana bak, ulan adi olduğunu biliyordum ama şerefsiz olduğunu da kanıtladın ya helal bu haberi yapman nerene zevk verdi bilemiyorum ama tahmin edebiliyorum ama terbiyem müsade etmiyor... Tribünde TOPUZ diye bağır sen ercan

BAŞBAKAN ERDOĞAN, RIDVAN DİLMEN VE ACUN ILICALI İLE BİRARAYA GELDİ

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe'de bulunan çalışma ofisinde spor yorumcusu Rıdvan Dilmen ve programcı Acun Ilıcalı ile biraraya geldi. Görüşmeye Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç da katıldı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 12.30'da Kısıklı'da bulunan evinden çıkarak Dolmabahçe'de bulunan çalışma ofisine geldi. Başbakan'ın hemen ardından Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç da sivil bir arabayla Dolmabahçe'ye geldi. Bir süre sonra da içerisinde spor yorumcusu Rıdvan Dilmen ve programcı Acun Ilıcalı'nın da bulunduğu bir minibüs, çalışma ofisine giriş yaptı. Başbakan Erdoğan'ın resmi programında olmayan sürpriz görüşme devam ediyor.

Üst Alt