Aziz Yıldırım'ın Savunması Başladı | Yıldırım: G.Saray'ın Şike Yaptığını Göstereceğim


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aziz Yıldırım: "Galatasaray'ın şike yaptığını gösterip, Fenerbahçe'nin şike yapmadığını göstereceğim".

- Aziz Yıldırım "Bügün tarihi bir gün yaşıyoruz, kendimi ve kulübü savunacağım" diyerek savunmasına başladı.

- Duruşma salonu küçük olduğu gerekçesiyle gazetecileri üçeriye almayan mahkeme başkanı, dışarıya barkovizyon kurulmasını da iptal etti.

- Aziz Yıldırım'ın savunması alınmaya başlandı.
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "Salı günü Türkiye'yi sarsacağım"Hahaha. Çok güzel derleme. Tebrikler... Bu Türkiye yi sarsma işi, bir gün herkes FB li olacak gibi. Ne herkesin FB li olacağı var, nede Aziz in Türkiye yi sarsacağı.Bunları bildiği bir şey olsa şimdiye kadar kırk kez yumurtlarlardı. Dedikodular öne sürüp, bunlar da incelensin demekten başka yapacakları birşey yok.
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "Salı günü Türkiye'yi sarsacağım"azize fazla tv izletmemek gerek. sağlığı bozuktu zaten şimdi tımarhanelik şizofreni olcak
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "Salı günü Türkiye'yi sarsacağım"01884468553146074662.jpg
[/URL]Ayaktaki eleman da timsahı kaydediyor. Ne sevinç ama...:)
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "Salı günü Türkiye'yi sarsacağım"Şu açıklamayı yapsada o da kurtulsa bizde kurtulsak. 8 senedir bir sarsıcı açıklamadır gidiyor.
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "Salı günü Türkiye'yi sarsacağım"Taraftarını oyalayıp duruyor işte. İnsanınn gerizekalı olması lazım bu kadar önemli bilgileri bildiği halde 7 ay açıklamayıp hapislerde sürünmeyi göze alması için. Bu adam değil mi ne emniyette, ne savcılıkta ne de mahkemede savunma yapmayan? Madem bunları biliyordu (ne biliyorsa artık) neden 7 aydır konuşmuyor? Çok mu hoşuna gidiyor 4 duvar arasında beklemek.Kimden bahsediyoruz defalarca istifa edip sonra geri gelen, bir dediği bir dediğini hiçbir zaman tutmayan birinden bahsediyoruz! Olsun böyle devam etsin, kendi taraftarı daha çok üzülecek, daha çok koyacak gerçekleri öğrendikleri zaman!Daha mahkemede Aziz Yıldırım dışındakileri ifadelerini göreceğiz. Birçoğu kendini kurtarmak için ötecek! Kolay mı yıllarca hapis yatmayı göze almak. İlk fırsatta hepsi olmasa da birçoğu kendini kurtarmak adına itiraflarda bulunacak.Ayrıca Savcı'nın harekete geçmesi lazım. Aziz Yıldırım alenen basın aracılığıyla tehditler savuruyor (çıkınca hesap soracağım diye).
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "Salı günü Türkiye'yi sarsacağım":haha::haha::haha::haha: la aziz savunma sırasında osursan inan türkiyede yer yerinden oynar, nasıl olsa forumu da takip ediyormuşsun zaten panpiş bu öneriyi değerlendir bak :f50::haha:

Yoksa önerimi av. apocana mail mi atsam yahu :haha::haha::haha:
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "Salı günü Türkiye'yi sarsacağım"Şu ana kadar millete çamur atmaktan başka ne yaptın sefil adam?
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "Salı günü Türkiye'yi sarsacağım"Aziz Emi nin Sali günü Aciklamasi: "em Sey hakimim Galatasaray da yapti galiba ona da bi bakin... zahmet olmasa."
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt