B Grubu M:1 | İngiltere 1-1 Rusya | M.S | 11 Haziran | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

B Grubu M:1 | İngiltere 1-1 Rusya | M.S | 11 Haziran | TRT 1

İngiltere XI: Joe Hart, Walker, Smalling, Cahill, Rose, Dier, Delle Alli, Rooney, Sterling, Lallana, Kane

Rusya XI: Akinfeev, Smolnikov, V.Berezutsky, Ignashevich, Schennikov; Neustadter, Golovin; Kokorin, Shatov, Smolov; Dzyuba

yeni transferimiz Neustädter ilk 11 de

ivan bebek gibi bir efsanenin şu turnuvada yönettiği maç yok mu a dostlar.
avrupa futbolu bu kadar kokuşmuş bir hal alamaz birdaha.
kınıyorum.

CksHQ7QUYAAsTzv.jpg:large

Hodgson'la fikirlerimiz hic uyusmuyor. Kadrosunu begenmedim :)

Böyle birsey olabilirdi:

Hart
Walker Stones Dier Rose
Sturridge Barkley Alli Milner/Lallana
Kane Vardy

Neustadter on libero da oynayacakmis, ben simdiden bu adamdan huylandim. Stoper degilmi bu?

Bizimkiler de Donk da oldugu gibi on libero icin alirlarsa gecmis olsun..

Neustadter on libero da oynayacakmis, ben simdiden bu adamdan huylandim. Stoper degilmi bu?

Bizimkiler de Donk da oldugu gibi on libero icin alirlarsa gecmis olsun..

Abi bu adamın hangi mevkide oynadığını hala çözemedim. Bizim maçta DOS oynamıştı ve pek iyi değildi yanlış hatırlamıyorsam. Bu sene Schalke'de sol stoper oynamış büyük çoğunlukta, şimdiki maçta DOS. Transfermakta bakim dedim stoper demiş..

Abi bu adamın hangi mevkide oynadığını hala çözemedim. Bizim maçta DOS oynamıştı ve pek iyi değildi yanlış hatırlamıyorsam. Bu sene Schalke'de sol stoper oynamış büyük çoğunlukta, şimdiki maçta DOS. Transfermakta bakim dedim stoper demiş..
Tam bir yerde iyi olmadigindan sanirim nerede adam eksikse oraya monte ediyorlar. Bence bundan uzak dursak iyi olur. Bize Skrtel gibi cirkef bir stoper lazim soyle adami dovecek gibi bakan :D

Üst Alt