B Grubu M:1 | İngiltere 1-1 Rusya | M.S | 11 Haziran | TRT 1 - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

B Grubu M:1 | İngiltere 1-1 Rusya | M.S | 11 Haziran | TRT 1

İspanya bitmiş gibi bir izlenim uyandırıyor ama cidden bizi büyük bir farkla yenebilirler. Hatta Hector Bellerin tek başına bizim savunmayı ne'apar tahmin edemiyorum. Morata falanda var. Çok sıkıntılı bir takım, dünkü Fransa'dan sonra bence favori İspanya.

Al fransayi vur ispanyaya

Dingiltereyi saymiyorum bile.

Ispanya ikinci olursa büyük basari. Sampyion belli cünkü...

Ingilizler gayet iyi oynadı bence. Hata şimdiye kadar izlediğim en iyi takım turnufa da. Almanya ispanya italia yı izlemedik henüz tabiki.

Hızlı pressi yoğun bir takım. Hucumda daha etkili olmalı ve savunma anlamında biraz daha iyi olmalı. Oyuncu değişikleri de zamanında ve doğru yapılırsa.....

He he yav:( iyi oynayan looser hoca ile elenirler bir noktada yine

sterling tamamen balon adamın tek yaptığı sağ kanattan koş koş sonra topu kaptır yada saçma sapan bir orta aç....

tek özelliği hızlı koşması bruma ver 2.0

Son düzenleme:
ümütün üstüne gitmeyin beyler alınıyor sonra bi kaç gün görünmüyor feyk hesapla geliyor tekrar bulana kadar canımız cıkıyor.
lütfen

Yalniz baktim da Alman kanalinda Oliver Kahn ve Phil Neville yorumculuk yapiyor mac sonrasi.

TRT'de iste Giray Bulak. Dünya starlari ile yarisiyor TRT resmen, yurdumuzun ender futbol adamlarindan Giray Bulak bize o yillarin tecrübesi ile futbolun püf noktalarini aktariyor.

holger stanislawskinin manyak oldugunu soyleyebiliriz

Holger-Stanislawski.jpg

Yalniz baktim da Alman kanalinda Oliver Kahn ve Phil Neville yorumculuk yapiyor mac sonrasi.

TRT'de iste Giray Bulak. Dünya starlari ile yarisiyor TRT resmen, yurdumuzun ender futbol adamlarindan Giray Bulak bize o yillarin tecrübesi ile futbolun püf noktalarini aktariyor.

Ufak olsun bizim olsun.

Ne gerek var elin sünnetsiz gavurunu cagirmaya, degil mi...

Bu İngilizler kadar overrated takım , lig yok

Ne milli takımları nede takımlar bir bok yapamıyor o bütçelere rağmen

Bizim Galatasaray'ımız ManU gibi gelirlere sahip olsan Avrupayı öttürür Barça , Bayern ve Real ile birlikte

Sent from my iPhone using Tapatalk

kesinlikle katiliyorum..

Aynen öyle. Roman Pavlyuchenko gibi bir oyuncusu olsaydı bugün Rusya'nın işler çok daha farklı olabilirdi. Veyahutta Dzagoev gibi daha fazla maçı eline alacak futbolcuları olsaydı.
O yüzden İngiltere'yi rahatlıkla eleriz biz bence. Euro 2008'deki gibi hakem faciaları olmassa tabi.

mac baslamadan demistim burada yine. kane sturridge vardy üclüsünün mutlaka sahada olmasi lazim.

rooney bitmis orta sahalarda geziyor artik. temposu yok gücü yok.

sterling sonradan oyuna girecek oyuncu, bal yapmayan ari görüntüsünde 90 dk izlemek istemiyorum o beyinsizi

rashford daha bebe niye alindi onu bile bilmiyorum

lallana 24. milli macina cikti bugün daha golü yok.
bu sene oynadigi 49 macta 7 gol atmis sadece. inanilmaz düsük rakam. ingiliz milli takiminin sag kanat oyuncusu böyle biri olamaz artik eminim.

en iyi kadrolari bu suan itibariyle:

hart
walker stones dier rose
sturridge milner alli barkley
vardy kane

Ufak olsun bizim olsun.

Ne gerek var elin sünnetsiz gavurunu cagirmaya, degil mi...

Yabanci falan önemli degil de Giray Bulak gibi en hafif tabir ile "degisik" birini niye cikariyorlar yillardir programlara anlamak mümkün degil.

Gecen bu hiyar agasi "Sneijder cok yasli, yerine altyapidan birisinin oynamasi gerek artik" diyordu. Allah akil fikir versin gerizekali herif, Selcuka laf yok, Burak süperstar, Olcan süper sol bek, Umut'un iyi niyeti yeter ama Sneijder yasli öyle mi.

Üst Alt