B Grubu M:2 | İngiltere 2-1 Galler | M.S | 16 Haziran | TRT 1

Gökhan Kim

Alman Erkeği,
10 Numara!
En iyi 3.luk ve sonrasi icin kotu oldu

~tap

Ozan Tokgöz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Gol gol gol HCX yine geldi.

Bu turnuvada maclarin son dakikalari acayip geciyor simdiye kadar :D
:D Süper turnuva yalnız gol olunca HX gelmesine rağmen buruk bir sevinç yaşadım. Neyse yine de çıkacak Galler bu gruptan inşallah :D

Alper Altun

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Ingilizler aldi maci

Hüseyin Civelek

Aslan Üye
Biz ispanyadan puan alamazsak son maça formalite amacıyla çıkarız.Büyük ihtimalle 3 puanı olanlar elenecekler öyle görünüyor

Musap Aydinli

GSC SCOUT
Yönetici
Moderatör
eng 4
wal 3
slo 3
rus 1

eng-slo
wal-rus

bize yarayan sonuclar

eng win
wal ue

eng win
rus win

eng win
rus win

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
BBC "Arsenalli Jamie Vardy" demis live ticker'da. Millet bunu Twitter'da BBC agzindan kacirdi Arsenal transferini diye yorumluyor.

Canli yazan kisi de hata yapmis olabilir yani :D

Hüseyin Civelek

Aslan Üye
eng 4
wal 3
slo 3
rus 1

eng-slo
wal-rus

bize yarayan sonuclar

eng win
wal ue

eng win
rus win

eng win
rus win
Yani kısacası ingiltere slovakyayı yenemezse diğer maçın skoru önemli değil.4 puan ve üstü 3 takım olacak şayet ingiltere slovakyayı yenemezse ki bence yenemez :D

Musap Aydinli

GSC SCOUT
Yönetici
Moderatör
Yani kısacası ingiltere slovakyayı yenemezse diğer maçın skoru önemli değil.4 puan ve üstü 3 takım olacak şayet ingiltere slovakyayı yenemezse ki bence yenemez :D

arnavutluk rumenlere karsi berabere kalmasi gerek
ingiltere yenmesi gerek

bu ikisi sart oglu sart. Lan bu ne yine biktim ama artik harbiden. Milyonlar alan eseklerimiz yarin puan alsinlar artik lan . Düz hesap yapma imkanlarimiz olsun.

C grubuda baya tuhaf

Almanlar kazanir polanyaya karsi. Ukr da kazanir.

ettimi sana 6 3 3 0. Son mac UKR vs POL. ordada birisi kazanirsa burdanda yirtmis oluruz

Son düzenleme:

Arif Ulu

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
ingiltere yenmesi gerek

bu ikisi sart oglu sart. Lan bu ne yine biktim ama artik harbiden. Milyonlar alan eseklerimiz yarin puan alsinlar artik lan . Düz hesap yapma imkanlarimiz olsun.

C grubuda baya tuhaf

ettimi sana 6 3 3 0. Son mac UKR vs POL. ordada birisi kazanirsa burdanda yirtmis oluruz

Hüseyin Civelek

Aslan Üye
ingiltere yenmesi gerek

C grubuda baya tuhaf

Almanya-polonya maçı aşırı sakat bir maç.Almanya hiç güven vermedi ilk maçta bana.4 4 3 0 olabilir o grup son maçtan önce.Dediğim gibi 3 puanla üçüncü olanlar yüzde 90 elenecekler durum onu gösteriyor.Biz türkler alışığız yumurta kapıya dayanınca iş yapmaya ama bu sefer elimizde patlayabilir yüksek ihtimalle.İspanya'ya yenildiğimiz an işimiz biter sanırım

Musap Aydinli

GSC SCOUT
Yönetici
Moderatör
Almanya-polonya maçı aşırı sakat bir maç.Almanya hiç güven vermedi ilk maçta bana.4 4 3 0 olabilir o grup son maçtan önce.Dediğim gibi 3 puanla üçüncü olanlar yüzde 90 elenecekler durum onu gösteriyor.Biz türkler alışığız yumurta kapıya dayanınca iş yapmaya ama bu sefer elimizde patlayabilir yüksek ihtimalle.İspanya'ya yenildiğimiz an işimiz biter sanırım
almanlar habire ilk maclarda bok gibi oynayip kazanmayi biliyorlar bir sekilde. Bugünde öyle olur 2-1, 1-0 . Ne tuhaf olur ama he. Hersey dedigim gibi gecip bizim yarin bir puan almamizla

Hüseyin Civelek

Aslan Üye
almanlar habire ilk maclarda bok gibi oynayip kazanmayi biliyorlar bir sekilde. Bugünde öyle olur 2-1, 1-0 . Ne tuhaf olur ama he. Hersey dedigim gibi gecip bizim yarin bir puan almamizla
Bakalım yarın nasıl oynicaz.Zaten ilk maçtaki gibi olursak çekleri de yenemeyiz hiç uğraşmaya gerek yok

mehmet arıboğan

Parçalı Üye
İşte aranılan futbol dehası. Sen nerelerdeydin dostum ya?
itifat ediyorsunuz o dehalık size ait efenim.

öte yandan sterlingin nesini savunuyorsun anlamıyorum ? adam bildiğin bruma işte,ingiltere futbol liginde oynanan hızlı futbol göze hoş geldiği gibi son derece aldatıcı olabilir,euro 2016 kimin ne olduğunu net bir şekilde gösteriyor.futbol sadece hızlı koşabilmekten ibaret değildir.

Son düzenleme:

mehmet arıboğan

Parçalı Üye
Tabi kardiş kreşte ne işim var benim ������
çok hızlı cvp verdin neyse mesajı editlemiş bulundum...

harbiden kardeşim adamın nesini savunuyorsun yahu,adam bildiğim hızlı koşan boş teneke.tipik ingiliz ligi oyuncusu işte.

Son düzenleme:
Üst Alt