BA Play-Off 1.Maç | Orduspor 4-0 Ç.Rizespor | 23 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BA Play-Off 1.Maç | Orduspor 4-0 Ç.Rizespor | 23 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: BA Play-Off 1.Maç | Orduspor - Ç.Rizespor | 23 Mayıs | 20.00 | TRT 3

Sabah 09:00 gibi biletimi almaya gittim. Büyük izdiham vardı.. Bu arada biletler hemen tükenmiş.

5437.jpg

Cevap: BA Play-Off 1.Maç | Orduspor - Ç.Rizespor | 23 Mayıs | 20.00 | TRT 3 Spor

İkiside Karadeniz takımı olmasına rağmen Samsunspor aleyhine yaptıkları çirkin tezahüratlar yüzünden desteklemiyorum. Bu maçın sonucunu kestirmek çok güç, şansları eşit.

Cevap: BA Play-Off 1.Maç | Orduspor - Ç.Rizespor | 23 Mayıs | 20.00 | TRT 3 Spor

ordusporrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ilk yarı berabere bitsinde kim yenerse yensin.. :D

2 saat sonra evde çıkıcam..Umarım maçtan sonra foruma moralli dönerim:D,Drogba transferi açıklansa bile beni kesmez;)

Orduspor, 1-0 önde. Golü Ahmet Kuru attı.

Müslüm attı, Orduspor 2-0 önde.

@ Cenk Yelkenci; evet, çift ayaklı maçlar.

Ordu götürür.

Başarılar.

Sağol Atakan.

Dönmez artık. Rize başka bahara kaldı. Daha güçlü bir kadroyla seneye inş.

Cevap: BA Play-Off 1.Maç | Orduspor 3-0 Ç.Rizespor | 23 Mayıs | İlk Yarı | TRT 3 Spo

Helal olsun Ordu'ma. Rizeliler de her karara itiraz ediyorlar.

Cevap: BA Play-Off 1.Maç | Orduspor 3-0 Ç.Rizespor | 23 Mayıs | İlk Yarı | TRT 3 Spo

Umarım gol yemeden bitirip, Rize'ye avantajlı gideriz derken 4 oldu. :D

Cevap: BA Play-Off 1.Maç | Orduspor 4-0 Ç.Rizespor | 23 Mayıs | İlk Yarı | TRT 3 Spo

4-0 oldu. Ordulu arkadaşlarımı tebrik ederim şimdiden. Rize gelemiyorsa lige, gelmesi gereken takım kesinlikle Ordu'dur :)

Üst Alt