BA Play-Off 1.Maç | Orduspor 4-0 Ç.Rizespor | 23 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BA Play-Off 1.Maç | Orduspor 4-0 Ç.Rizespor | 23 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: BA Play-Off 1.Maç | Orduspor 4-0 Ç.Rizespor | 23 Mayıs | İlk Yarı | TRT 3 Spo

Ordu çıldırdı,süper ligi istiyor.

Cevap: BA Play-Off 1.Maç | Orduspor 4-0 Ç.Rizespor | 23 Mayıs | İlk Yarı | TRT 3 Spo

ordu böyle oynasın kesin ligde ...bugünkü antep belediye defansını gördükten sonra

Ordu gelirse, Karadeniz takımları ambargo koymuş gibi olacak STSL'ye.

İnşallah Ordu çıkar antep belediye seyircisiz takımlar kervanına katılır ve 2.Ankaraspor olayıda olabilir antep ve antep belediye maçları şaibeye açık olur...

Maç için düsünduklerimde yanildigim için çok sevindim..

Ordu da Fener düşmanıdır herhalde Trabzon'a yapılanlardan sonra. Buyursun gelsinler.

hey maşallah orduya bak sen.her zaman şehir takımlarının yanındayım orduyu isterim açıkcası renk katar lige.

yanlış bilmiyorsam mor menekşe diyorlar kendilerine

Orduspor ve Galatasaray arasinda dostca bir yaklasim var.. Bir ara Suat Kaya çalistiriyordu Orduspor'u.. Bir çok Genç Futbolcularimizi Kiraladi Ordu..

Cevap: BA Play-Off 1.Maç | Orduspor 4-0 Ç.Rizespor | 23 Mayıs | İkinci Yarı | TRT 3

Halis Ozkahya 80. dakikada ki pozisyona kart vermedin ya,bu satilmisligin,karaktersizligin sozlukte ki karsiligidir benim icin.Bundan sonra senin her macin saibe benim icin.

Cevap: BA Play-Off 1.Maç | Orduspor 4-0 Ç.Rizespor | 23 Mayıs | Maç Sonucu

Maçtan yeni geldim..Elim ayağım titriyor.Her tarafımdan ter akıyor..Stadyum ve Çevresi yıkılıyor..Saat 18:00'de stadyumda idim yer yoktu. Oturmaya yer yoktu.Ben bu kadar kalabalık görmedim.Rizeli oyuncular resmen şaşkına döndüler.Tarihi farkıda kaçırdık.Futbolcularımız ölümüne oynadı..

Cevap: BA Play-Off 1.Maç | Orduspor 4-0 Ç.Rizespor | 23 Mayıs | Maç Sonucu

Madem bizi elediler finalde filan elenmeseler bari :) bu maçın kazananı süperlige gelir demiştim , umarım ordu seneye süper lige gelir .

Üst Alt