BA Play-Off 2.Maç | Ç.Rizespor 3-3 Orduspor | 26 Mayıs | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BA Play-Off 2.Maç | Ç.Rizespor 3-3 Orduspor | 26 Mayıs | Maç Sonucu

4fc1dbank.png

b0427rize.png
V.png
c7f66ordu.png

52385rize39.jpg

78566trt3logo2.png

Bank Asya Play-Off İkinci Maç

Çaykur Rizespor - Orduspor

Yeni Rize Şehir Stadyumu, Rize

26 Mayıs

20.00

TRT 3 Spor

Cevap: BA Play-Off 2.Maç | Ç.Rizespor - Orduspor | 26 Mayıs | 20.00 | TRT 3 Spor

YUNUS YILDIRIM(Hakem)

BAKİ TUNCAY AKKIN(1. Yardımcı Hakem)

VOLKAN NARİNÇ(2. Yardımcı Hakem)

MURAT TÜRKER(Dördüncü Hakem)

Cevap: BA Play-Off 2.Maç | Ç.Rizespor - Orduspor | 26 Mayıs | 20.00 | TRT 3 Spor

Ordu hertürlü çıkacaktır Süper Lige çok ta isterim çünkü Rize Linyit ya da Antep BB çıkarsa 1 sezon sonra geri düşme ihtimalleri yüksek olur.

Ama Ordu-Mersin-Samsun bence 3ü de düşmez önümüzdeki sezon.

Sivas da hakettiği yere yavaş yavaş yollanır

Prestij maci, Orduspor ilk maci 4-0 kazandi.

:f50: Final maçı Ankara 19 Mayıs Stadı'nda oynanacakmış :f50:

Bank Asya 1.Lig play-off final maçı Ankara'da oynanacak

Bank Asya 1.Lig'den Spor Toto Süper Lig'e çıkacak 3. ve son takımın belli olacağı play-off final maçı 29 Mayıs Pazar günü Ankara'da oynanacak. Ankara 19 Mayıs Stadı'ndaki karşılaşma saat 20.00'de başlayacak ve TRT'den naklen yayınlanacak.

TFF

Maça büyük ihtimal gidicem..Ankarayı çok istiyordum. Stad full Ordulu olacaktır..Tabi önce Rize maçına konsantre olalım.

Ordu nun çıkmasını istiyorum

yazık la adamlar daha geçen gün ilk gece maçını oynamış

ahahaha :D:D

Bu sene normal sezonda yenemediği Ç.Rizespor'u evinde farklı geçen Orduspor, final için çok büyük avantaj elde etti. orduspor normal sezondaki son 8 maçında da yenilmemişti. Play off'a kafa olarak hazır geldiler. Ç.Rizespor'un inişli çıkışlı oyunu, karma takım havasında olmaları bir türlü istikrarı getirmedi. Son dönemde evinde iyi maçlar çıkarsa da 4-0'ı çevirmeleri neredeyse imkansız. Kontrollü bir oyun ile Orduspor'un finale kalacağını düşünüyorum.

Enteresan bir mac olabilir. Demedi demeyin. Rize yürüyüs felan yapti bugün. Gercekten inaniyorlar. Baya motive olmuslar. Fakat 4-0'i cevirmek bence cok zor.

Ç.Rize

1. RAMAZAN KURŞUNLU

2. YUNUS MURAT CEYLAN

5. SEZER ÖZMEN

17. İLYAS ÇAKMAK

19. MUTLU KIZILTAN

20. ÇAĞRI YARKIN

21. FREDUA KORANTENG ADU

22. ERCAN ÜNAL

25. MUSTAFA KORAY AVCI

39. ERKAN KAŞ

53. EVREN KÜRKÇÜ

Orduspor

17. FEVZİ ELMAS

24. EMRE ÖZKAN

23. JOVAN KOSTOVSKI

8. ALİ ÇAMDALI

4. NUMAN ÇÜRÜKSU

32. MURAT AKIN

5. KÜRŞAT DUYMUŞ

15. JERRY AKAMINKO

48. İRFAN BAŞARAN

20. MÜSLÜM YELKEN

11. AHMET KURU

Stad bile boş Rizenin inancı yok takıma.Orduspor bir anormallik yapmazsa finalde diyebiliriz.

Stad bile boş Rizenin inancı yok takıma.Orduspor bir anormallik yapmazsa finalde diyebiliriz.

Rİzespor yönetimi Orduspor maçı öncesinde meydanda toplanan taraftarların yanına gelen Rizespor yönetim kurulu tam kadro olarak alanda toplanarak Cumhuriyet caddesinden ticaret odasına doğru yürüyüşe geçti. Taraftarların eşlik ettiği yönetim, esnafları maça çağırdı.

Rize stadyumu lig boyunca hiç dolmadıiki, Cidden biz çok hakediyoruz..Ben inanıyorum en çokta isteyen biziz..Allah umarım yüzümüzü güldürmeye devam edecek.Yinede bir korkum var.

Bu turu geçersek, pazar sabahı Ankara için yola çıkıcam

İnşallah çıkarsınız Emrah ben belediye takımlarının çıkmasına karşıyım.Orduspor renk katar lige.Hemde seneye Galatasarayımızı izleme fırsatına yakalarsın.;)

Cevap: BA Play-Off 2.Maç | Ç.Rizespor 0-0 Orduspor | 26 Mayıs | 1.Yarı | TRT 3 Spor

Adu'nun frikiği direkten döndü.

Üst Alt