BA Play-Off Final | Gaziantep B.B. 0-1 Orduspor | 29 Mayıs | Orduspor SÜPER LİG'DE ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BA Play-Off Final | Gaziantep B.B. 0-1 Orduspor | 29 Mayıs | Orduspor SÜPER LİG'DE !

Cevap: BA Play-Off Final | Gaziantep B.B. 0-1 Orduspor | 29 Mayıs | Orduspor SÜPER L

moderatör kardesim Emrah Arslantürk'ü tebrik ederim :D

Cevap: BA Play-Off Final | Gaziantep B.B. 0-1 Orduspor | 29 Mayıs | Orduspor SÜPER L

Orduspor'un çıkmasına sevindim. Bir kent takımı daha dahil oldu böylece Süper Lig'e. İlk olarak bu başarısı için Orduspor'u ve Orduspor'a gönül verenleri tebrik ediyorum. Ardından bu noktaya kadar mücadele eden Gaziantep B.Bld.'yi tebrik ediyorum.

Daha yeni internete girme olanağım oldu. Gerçekten çok güzel bir maç sonu oldu. Stad harikaydı her yer mor-beyaz'dı. Atkısını formasını kapan maça gelmişti. Gittiğim son 3 maçın 3ünde de 88.dkda gol atıp kazandık. 2 sene önce çamurlu Gençlerbirliği maçında Lincoln'ün golü, bu sezon 3-2'lik maçta Kazım'ın golü ve dün de Ahmet Kuru'nun golü hep 88.dkdaydı :D İnşallah Süper Lig'de kalıcı oluruz.

Dün maçı Ordu'lu bir arkadaşımın evinde izledik.Ev resmen Mor-Beyazdı. :)

Çok istiyordu Ordu taraftarı bu işi,sezmek zor olmadı bu havayı.

Bugün okulda 3-4 kişide Orduspor forması gördüm. :)

Tebrikler.

Dün unuttum bu konuya bakmayı.Emrah Arslantürkü ve diğer Orduspor taraftarlarını tebrik ediyorum.

Üst Alt