Baba Oldum | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baba Oldum

sevgili gscimbom forum kullanicilari.bu gece allahın izniyle kızım dünyaya gelecek hastanede büyük bir heyecanla bekleyiş var.kızım doğduğunda inşallah buradan da sevgili renktaslarimla paylasacagim.

Cevap: Bu Gece Baba Oluyorum

mutluluğun daim olsun.

upuzun ,sağlıklı ,kazadan beladan uzak güzel ömür sürmesi dileğiyle

şimdiden çok teşekkürler arkadaşlar ama heyecanımı tarif edemem.sanki galatasaray im şampiyonluk maçına cikmista dakika 90 1- 0 öndeyiz uzatmalar oynanıyor, beraberlikte ***** şampiyon olacak ışte öyle bir heyecan en güzel böyle tarif edilir.:-)

Hayirli olsun, allah anali babali büyütsün.

Adını ışıl koyduk. Nufus cuzdaninda olmasa da bize göre öyle artik

Geriye sadece #10 numara yetişmek kaldi ona :)

Dunyada sahip olabilecegin en guzel ve en buyuk seye sahip oluyorsun . Herkes annesine babasina hayirli olsun der ama ben daha ziyade anne babanin cocuklarina layik olmasi gerektigini dusunuyorum . Cunku o sizi degil siz onu istediniz . Umarim onun mutlu ve iyi bir insan olmasinda elinizden gelenin fazlasini yaparsiniz . Zaten size dusen onun mutluluguyla mutlu olabilmek . Tebrik ederim saglik ve mutlu bir bebek olmasi dilegiyle ...

ve kızım 04.10.2011 saat 04:30 da dünyaya geldi dünyalar tatlısı ismini nehir koyacağız ama gscimbom forum unun hatırına göbek adı ışıl olsun.bütün renktaslarima iyi dilekleri ve destekleri için çok ama çoook teşekkürler.

ve kızım 04.10.2011 saat 04:30 da dünyaya geldi dünyalar tatlısı ismini nehir koyacağız ama gscimbom forum unun hatırına göbek adı ışıl olsun.bütün renktaslarima iyi dilekleri ve destekleri için çok ama çoook teşekkürler.

Tebrikler Faruk, ilk mesajın benden olsun :D :tiphat:

Nehir hoşgeldi :)

Hayırlı olsun kardeşim. Allah analı babalı büyütsün. Vatana millete hayırlı bir evlat olsun

Çok sevindim adınıza.

Nehir 'e Allah uzun sağlıklı bir ömür nasip etsin, annesi ve babasıyla birlikte büyüsün.

Hoşgeldin Nehir. :)

Üst Alt