Baba Oluyorum... - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baba Oluyorum...

Amin abi.. Cok sagol ayirdigin zamana :) Dediğin gibi.. Simdiden deli oluyorum. Hanimin yedigi ictigiyle amansız bir ilgilenme başladı şuan. Bundan sonra da artarak devam edecektir bu sorumluluk hissi. Cok inanilmaz birsey. Tarifsiz. Çocuğu olan bilir. Ah o merhamet duygusu.. Doğmadan gösterdi kendini :)

ikincide bunlar hiç olmayacak ileride eğer düşünürseniz :) ilki için çok kasıyoruz doğal olarak ama sonra tecrübe de olunca pek sallanmıyor diğeri. Sağlıklı doğsun ve olsun en önemli kısmı o. Tekrar hayırlı olsun.

Hadi insallah be kleursteen :D Ik word dan sowieso helemaal gek :D

Bu sene şampiyon olamadık, sinirden daha yeni yeni kendime geliyorum. Rotterdama bir cimbomlu daha eklendi artık hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde doğar broer. Umarım seneye doğdu yılda şampiyon oluruz.

Rotterdam çocuk büyütmek için biraz zor olmaz mı? Roffa is West Side bro. En iyisi benim gibi Noord Gestoord olarak ülkenin Kuzey bölgesinde büyümek. :cigara:

Bu sene şampiyon olamadık, sinirden daha yeni yeni kendime geliyorum. Rotterdama bir cimbomlu daha eklendi artık hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde doğar broer. Umarım seneye doğdu yılda şampiyon oluruz.

Rotterdam çocuk büyütmek için biraz zor olmaz mı? Roffa is West Side bro. En iyisi benim gibi Noord Gestoord olarak ülkenin Kuzey bölgesinde büyümek. :cigara:

Kismet be ustat.. Bende cok uzuldum ama elden ne gelir..

Biz Rotterdamin dış mahallesine tasindik dedigin gibi. In de stad is het gekte.. :D

Üst Alt