Babala Tv - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Babala Tv

Bayadır izleyemesem de uzun süre takip ettim seviyorum şahsen Oğuzhan Uğur'u ama sürekli komiklik yapmaya çalışmasa daha iyi olacak. Mizahı bana mı hitap etmiyor bilmiyorum ama güldürmüyor çok da hevesli yapıyor antipatik oluyor bir noktadan sonra. Mevzular ve liderlerle yaptığı iş çok başarılı tabi..

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

rte rakiplerini kendi seçiyor o yüzden inceyle ugrasıyor bana atabilecek tek iftiraları fetocu muhabbeti diyor. onda da ispatlamazsanız serefsizsiniz dedim hala ıspatlayamadılar demiş.
format güzel, gelen liderler gayet sempatik. iyi bir seçim süreci oluyor. gençlerin platformunda gençlerin sorularını yanıtlıyorlar. reiz de icabet etseydi güzel olurdu ama neerde...

Adamın tarzını ben de sevmiyorum ve itici buluyorum ama ara sıra açar bakarım. Uyuz olduğum durum ise nasıl yapıyorlarsa video sürekli kesilmiş, editlenmiş gibi sunuluyor. Normal konuşurken bile sanki kesmişler de tekrar çekmişler gibi aptalca ve dikkat bozan bir sunum var. Muhtemelen videonun bazı noktalarında birkaç salise kırpıldığı için böyle bir şey çıkıyor ortaya ama hoş değil bence. Hadi diğer videolar geyik olduğu için neyse diyebilirdik ama koskoca cumhurbaşkanı adayı konuşurken de böyle uygulamaya gitmeleri aşırı saçma. En azından bu programlarda yapmasalardı iyiydi şu edit işini..

Adamın tarzını ben de sevmiyorum ve itici buluyorum ama ara sıra açar bakarım. Uyuz olduğum durum ise nasıl yapıyorlarsa video sürekli kesilmiş, editlenmiş gibi sunuluyor. Normal konuşurken bile sanki kesmişler de tekrar çekmişler gibi aptalca ve dikkat bozan bir sunum var. Muhtemelen videonun bazı noktalarında birkaç salise kırpıldığı için böyle bir şey çıkıyor ortaya ama hoş değil bence. Hadi diğer videolar geyik olduğu için neyse diyebilirdik ama koskoca cumhurbaşkanı adayı konuşurken de böyle uygulamaya gitmeleri aşırı saçma. En azından bu programlarda yapmasalardı iyiydi şu edit işini..
Aslinda yaptiklari bir teknik. Akici konusturarak anlamamiz gerekenleri daha seri anlatiyorlar olay bu. Bende begenmiyorum ama etkili bir yontem

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

büyükçe bir kesimi etkisi altına aldığı açık ca ortada ama nedense ben pek ısınamadım esprilerine aslında akılcı esprileri olan birisi ancak beden dili hoşuma gitmediği için belkide kendisinden soğudum.

Binali videosu sınıfta kalmanın da ötesinde bomboş rezalet bi video olmuş.
Sorulabilecek o kadar kaliteli soru varken A haber izliyormuş hissine kapıldım.
Hani sen kimseden korkmayan, düşüncelerinin sonuna kadar arkasında duran biriydin la Oğuzhan? Mevzularda atıp tutuyordun, 2 kelimeyi bir araya getirmekte aciz Binali kanlı canlı karşında durunca dut yemiş bülbüle dönmüşsün. Temel'e sorduğu soruların kalitesinde birkaç soru da ona sorsaymış ya.

Yav senin baban ve nice kahraman askerler bunlar yüzünden hapis yatmadı mı senelerce?

Dolar niye sürekli yükseliyor?
Tarım ve hayvancılık niye bu halde?
Dış borç niye allahu ekber dağlarını aştı?
Selo madem terörist temsilcisi, nasıl seçime giriyor. Elinizde senelerdir onu içeri atabilecek bir dünya delil varken, niye hala gözaltında? Deliller, söylemler vs kapsamında tutuklasanıza?
Sürekli ey İsrail diyorsunuz, tepki gösteriyorsunuz. İsrail ile ekonomik ilişkileri durduralım yönergesi niye AKPli vekiller tarafından red edildi o zaman?
Teröre açıktan desten veren ABD'ye ve bilimum Avrupa ülkelerine karşı neden İncirlik Üssü kapatılmıyor yaptırım olarak?

vs vs. Bir çırpıda aklıma gelenler bunlar.

Üst Alt