Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Babala Tv


bahsedilen bişeyi ünide yaşadım. muğla merkezde asmaaltı diye müdavimi olduğumuz bi cafe vardı.(suan otel yapmıslar sanırım) o haftada sınav haftasıydı. sınıftan bi arkadaslayım kızlardan notlara çalışır iki çay içeriz notlarıda copy ettikten sonra kızları gönderir aksam evdeki cocuklarla bjk maçına bakarız diye düşünüyorum. biri fbli evdekilerin.

cafe de ders çalışmak için dizayn edilmiş gibi. küçük bi odası vardı tek masa atabildiğin 5-6 kişilik bi çalışma ortamı var. küçük de tv si var tam bizlik. hersey plana uygun gidiyor. aksam saati geldi kızları gönderdik maça hazırlanıyoruz, analizler yapıyoruz. arkadas atkıyı formayı giymiş gelmiş benimkileride almıs yanına odada üst değişimi yaptık hazırız artık.

sigara almak suretiylen markete doğru yöneldim bir uğultu geliyor. dedim bizim ultraslan geliyor herhalde. cafe sahibi bjk li, döndüm adama doğru 'duyuyon dimi bizimkilerin sesini eheheh' yapıyorum. bunu dememdeki amaç daha evvel gslilerin ortak maç yeriydi orası.
-'çarşı geliyo haberin olsun' dedi. tebesüümle.
he he dedim markete gittim.

dönüşte ses daha da yoğunlaştı ama dedikleri anlaşılmıyor tam olarak hala. her neyse bahsettiğim odaya girdim küçükte bi penceresi vardı gelene gidene bakıyoruz. o bahsi geçen ses belli süre sonra kesilmişti. sonra birde ne göreyim. 100 kişilik bi grup çarşı taraftarı bahçede hazırlanan masalara geçtiler. sığmayanlar içeriye falan giriyor. ortalık mahşer yeri. kapının girişinin hemen sağ tarafında olan odaya gelen giden kafa uzatıyor sakın ola o formalarla dışarı çıkmayın diye ikaz ediyordu.

şöyle bi döndüm çocuklara dedim ki; yapraklara yan bastık arkadaslar. bu arada fbli arkadas hadi siz neyse de ben fbli oldugum halde dayak yersem çok fena olur seklinde küfürler ediyordu.

hayır maç stresi kalktı üzerimizden acaba dayak yer miyiz stresi geldi bu sefer. sıcayım maça diyorum kendi kendime. 1-3-5 falan olsa neyse de ülkece düşene vurma adetimiz var sonucta. ağzımıza sıçarlar yani. ekip tinerci tayfa, daha tinere yeni basladıkları zaman bir de bünye de alışkın değil bitirirler bizi. playoff dönemi işte, şerefli 3.lükler zamanı.

maç bitti, içeride allahım nolur kazanmayalım dostluk kazansın diye dualar ediyoruz. :D neyseki isteğimiz oldu 0-0 dı maç skoru. heriflerin dağılmasını bekledik içeride yarım saat. neyse kimse kalmamıştı biz de uzadık.

bu arada çıkarken cafeden nolur nolmaz diye arkadas montu gırtlağa kadar çekmiş atkıyı da gözükmeyecek şekilde kamufle etmişti. bende önüm açık atkı dısarı da yürüyorum malak gibi. tehlike nası olsa geçti diye düşünüyorum tabi kendimce. arkadas hala tedirgin ama. haklıymışta.

merkeze eve doğru giderken 10 kişilik azınlık bir grup arkada çevik kuvvet eşliğinde bize doğru koşuyor. onlar kostukca biz kostuk yanımızdan gecerken biri tekme girişiminde bulundu ama denk gelmemişti.

farklı atmosferlerdeki bir geceydi. hala aklımza geldikce anlatır güleriz.***yalnız bu satırların sonuna gelirken yanlıslıkla pencereyi kapadım ve tüm mesajlar gitti sanmıstım ama gitmemiş, niye? çünkü mesaj koruma amaçlı yazıyı kayıt eden bir eklenti var forumumuzda. bu vesileyle de bu güzel forumu idare eden yönetim kadroya basta @GSCMaster olamk üzere tsklerimi iletiyorum. ***
 
Son düzenleme:
Üst Alt