Babalar Pepe'ye Dikkat! (Deniz AYAS)


Roberto Carlos, 34 yaşında geldi, 3 yıl oynadı. George Hagi, 32 yaşında geldi, 5 sezon oynadı, efsane oldu. Toni Schumacher 34 yaşında geldi, 3 yıl Fener'in kalesini gole kapattı. Pierre van Hooijdonk 34 yaşında geldi, 2 yıl oynadı, gönüllere adını yazdırdı. Kennet Andersson 33 yaşında geldi, tribünleri heyecanlandırdı. Didier Drogba 35 yaşında geldi. Bir sezon kaldı ama sanki 15 sezon oynamış gibiydi… Guti Hernandez 34 yaşında geldi. Sadece 23 maç oynadı ama gönüllere taht kurdu.

Bunlar son dönem Türk futboluna katkı vermiş, renk katmış, tribünleri heyecanlandırmış ‘tecrübeli' yıldızlardan en bilinenleri. Hepsi Türk futboluna büyük katkılar verdi. Tribünleri de forma satışlarını da coşturdular. İstisnalar olabilir ancak geldikleri kulüplerin marka değerleri de hesaba katıldığında katkıları tartışılmaz.

İşte o efsanelerden birisini daha izleme şansını yakaladık. 34 yaşındaki Real Madrid'in yıldızı PEPE artık Beşiktaşlı… Diğerlerinden farkı ise isminde gizli. Bir ‘e' eksiği olsa da PEPE, Türk yapımı ünlü çizgi film karakteri ile adaş. Transferi kıskananlar bu durumu ti'ye alsa da bu 20 yıl sonrası için Beşiktaş adına büyük kazanç demek. Kendi çocuğumdan ve yeğenlerimden biliyorum. Şu an 3 ila 8 yaş grubu çocukların büyük bölümü Pepee'ye bayılıyor.

Eğer Galatasaraylı ve Fenerbahçeli babalar duruma el koymazsa bu 20 yıl sonra Beşiktaş'ın tarihinde bir ilki başarıp taraftar istatistiğinde liderliği ele geçirmesi anlamına gelir. Bence bir mahsuru yok ama ‘babaların' dikkatine. PEPE, çok sağlam geliyor….

Babalar Pepe’ye dikkat! – Skor
 
deniz-ayas.png
 
Acaba pepenin son halini görmüş mü? Semih Kaya ile ikili mücadeleye girse kaybeder

Bu Ateş üfleyerek sönmez
 
Ya aldığı paradan dolayı kötü bir yıkım olur, yada iyi oynar parayı çıkarır. İlk olanı Galatasaray için daha faydalı ama Türk futbolu için olumsuz.
 
Beşiktaş'ın taraftarı artmaz, azalır. Basit bir semt takımı. Son dönemde efsaneleşen bir durum da olmadı Galatasaray ve Fb kötü olunca boşluğu görüp şampiyon oldular o kadar.
 
Yav saçmalamayın adamlar Pepe ile Hagi'yi kıyaslıyor


Pepe çok çok iyi bir stoper ama siz bu adamın son halini gördünüz mü ? veya geçen sene kaç sakatlık yaşadığını
 
Konfederasyon kupasında izledik taş gibi stoper bu seneyi çıkarır hertürlü. Ama peki ya seneye? hadi bir sene daha idare etsin.

Geleceğe yönelik transfer yapmıyorsan zarar edersin.

Clichy 3 kere premier lig, Menez de 2 fransa ligi kazanmış bu gösteriyorki bu iş parayı vermeye bakıyor. Herkez her yere gelir çin bir sürü itibarlı oyuncu aldı. Niye para veriyorlar!
maaşından fazlasını verirsen C.Ronaldo da gelir Messi de verebiliyormusun o önemli?

Al bizdede gomis var bu sene oynar, seneye de belki yatar bizde başka forvet aramak zorunda kalacağız?
Satılabilecek transfer önemli. Bruma'da da gördük ki hiç olmadı aldığın paraya gönderebiliyorsun zarar etmeden.
 
Son düzenleme:
Kendini haklı çıkarmak için hepsini 1 yaş daha yaşlı göstermiş gerizekalı. Drogba 34 hagi 31 yaşında geldiler. Hagi hatta 30 du bize imza attığında.

sent via GSC
 
Son düzenleme:
Üst Alt