Üye Görüşü - Babamı Kaybettim - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Babamı Kaybettim

Öncelikle başın sağ olsun. Bu hayatta hastalıklar yüzünden ağlamam sanıyordum, ta ki babam damar tıkanıklığı yüzünden konuşma bozukluğu yaşayıp kısa süre de olsa hastanede yatmak zorunda kalana kadar. Allah'a şükür erken fark ettiğim için toparlanması nispeten daha kolay oldu. Ben hep daha kötüsü olabilirdi diye düşünüp teselli bulmaya çalışırım bu tür olaylar karşısında. Aksi halde işin içinden çıkmak çok daha zor bir hal alır. Ne yaşıyorsak büyük bir sınav. Bazımız daha zor, bazımız daha kolay ama bu sınavı hepimiz vermek zorundayız.

Öncelikle başın sağ olsun. Bu hayatta hastalıklar yüzünden ağlamam sanıyordum, ta ki babam damar tıkanıklığı yüzünden konuşma bozukluğu yaşayıp kısa süre de olsa hastanede yatmak zorunda kalana kadar. Allah'a şükür erken fark ettiğim için toparlanması nispeten daha kolay oldu. Ben hep daha kötüsü olabilirdi diye düşünüp teselli bulmaya çalışırım bu tür olaylar karşısında. Aksi halde işin içinden çıkmak çok daha zor bir hal alır. Ne yaşıyorsak büyük bir sınav. Bazımız daha zor, bazımız daha kolay ama bu sınavı hepimiz vermek zorundayız.
benim dedem 90'lara yakındı bir çok hastalığı vardı. babamin vefatindan haberi yoktu ama babamin vefat ettiği hafta hep babamı sormuş bizimkilere, o nasıl iyi mi falan diye, uykularinda yine aynı şekilde. 7-8 gün sonra kendisi de vefat etti.

Bu sene 10 nisanda bende babamı kaybettim tv izlerken gözümün önünde kalp krizi geçirdi yaşı 86 idi kolum kanatım hala kırık her yerde onu arıyorum fakat yok tek tesellim acı çekmeden kuş gibi uçup gitmesi ancak hasret özlem içimde şömine gibi cayır cayır yanıyor ancak yaşayan bilir resimlerine videosuna baktığımda aklımı kaçıracak gibi oluyorum o yüzden hiç bir resmine bakamıyorum sadece benim üzülmemi istemezdi diyerek kendime güç vermeye çalışıyorum

Birkaç gün önce bir trafik kazasında canımdan çok değer verdiğim, hayatıma hayat katan babamı kaybettim dostlarım.

Allah kimseye böyle bir acı yaşatmasın bundan önce sevdiklerini kaybeden herkesin başı sağolsun. Kendinize iyi bakın. Iyi forumlar.

Basin sagolsun Kağan, mekani cennet olsun.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Bu sene 10 nisanda bende babamı kaybettim tv izlerken gözümün önünde kalp krizi geçirdi yaşı 86 idi kolum kanatım hala kırık her yerde onu arıyorum fakat yok tek tesellim acı çekmeden kuş gibi uçup gitmesi ancak hasret özlem içimde şömine gibi cayır cayır yanıyor ancak yaşayan bilir resimlerine videosuna baktığımda aklımı kaçıracak gibi oluyorum o yüzden hiç bir resmine bakamıyorum sadece benim üzülmemi istemezdi diyerek kendime güç vermeye çalışıyorum

Basın sagolsun Cevat, mekani cennet olsun !

mekani cennet olsun, sözlerin bittiği nokta tam olarakta bu. hayatta başka hiçbir acıda bir insanin kaybina denk değil.. hele ki ailedense...

Başın sağolsun kardeşim. Allah sabrını versin.
Yaz mevsiminde üst üste sevdiklerini kaybetmiş bir insan olarak, seni anlayabildiğimi düşünüyorum... Zordur böyle acılar. Allah bir daha yaşatmasın.

Yazdimmi bilmiyorum ama başın sağolsun canım kardeşim.
Allah mekanını cennet eylesin.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt