Üye Görüşü - Babamı Kaybettim - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Babamı Kaybettim

iyi ki varsiniz çok çok teşekkür ediyorum hepinize. aklınıza geldikçe bir fatiha okusanız mutlu edersiniz beni. Eyvallah herkese.
Bugün anladım ki biz büyük bir aileyiz, tesekkurler herkese iyi ki varsınız

Başın sağolsun. Maalesef bu acıyı ben de tatmıştım, çok zor bir durum. Allah rahmet eylesin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

günler geçiyor, haftalar,aylar geçiyor... hala ilk günkü gibi.. çok kötü beyler bu durum çok. sevdiklerinizin kıymetini bilin..bu dünyada hiçbir durum/iş/varlık ailenizden daha değerli değil bundan emin olun. çıkın,gezin,tozun, sarılın... sonra pişman olmazsınız o günler için. aaah ah. öldüğüm de babamı tekrar göreceğimden emin olsam yapacağım tek şey ölmek olurdu şuan.. neyse iyi geceler herkese

Denk geldi...

10 gün sonra 2 yıl olacak babamı kaybedeli. Yaşı fazlasıyla kemale ermişti, yorgun vücudu normal bir solunum yolu enfeksiyonunu kaldıramadı...Yaşı ve ölüm sebebi ne olursa olsun, babasının ölmesi insana çok başka türden bir eksiklik yaşatıyor, hayatın bir alanı boş kalıyor ve hiçbir zaman dolmayacağını biliyorsun...

Bir sebebi olmadığı halde zaman zaman onun şefkatli bakışları ve o kocaman, nasırlı elleri aklıma geliyor son günlerde ve göz yaşlarımı tutamıyorum...

Mekanları cennet olsun tüm geçmişlerimizin, Allah rahmet eylesin...

Yeniden başın sağolsun kardeşim.

Dedemler 90 civarı yaşında, Nisanda gideceğim görmeye.
Çok korkuyorum ölürler göremem diye.
Içimde kötü bir his var.
Inşallah birşey olmaz görürüm hepsini helallik isterim ellerini öperim.

Gscimbom Mobile

Üst Alt