Üye Görüşü - Babamı Kaybettim | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Babamı Kaybettim

Birkaç gün önce bir trafik kazasında canımdan çok değer verdiğim, hayatıma hayat katan babamı kaybettim dostlarım.

Allah kimseye böyle bir acı yaşatmasın bundan önce sevdiklerini kaybeden herkesin başı sağolsun. Kendinize iyi bakın. Iyi forumlar.

Bu durumu yaşamış biri olarak seni çok iyi anlıyorum dostum. Allah rahmet eylesin. Bununla yaşamayı öğreniyor insan, ama öyle bir an geliyor ki bir film şeridi gibi o anlar gözünün önünden geçiyor. Utanmasam hıçkıra hıçkıra ağlayasım dahi geliyor. Ama diyorum ki; Allah büyüktür. Hepimizin dönüp varacağı yer onun huzuru ve ben ona layık bir evlat olmak için çabalıyorum. Yapabileceğimiz en güzel şey dua etmek...

Bu durumu yaşamış biri olarak seni çok iyi anlıyorum dostum. Allah rahmet eylesin. Bununla yaşamayı öğreniyor insan, ama öyle bir an geliyor ki bir film şeridi gibi o anlar gözünün önünden geçiyor. Utanmasam hıçkıra hıçkıra ağlayasım dahi geliyor. Ama diyorum ki; Allah büyüktür. Hepimizin dönüp varacağı yer onun huzuru ve ben ona layık bir evlat olmak için çabalıyorum. Yapabileceğimiz en güzel şey dua etmek...
Seninde başın sağolsun

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt