Babamızın Galatasaray'ımıza Olan İlgisi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Babamızın Galatasaray'ımıza Olan İlgisi

Cevap: Babamızın Galatasarayımıza olan ilgisi

Babam zamanında Edirnespor da oynarmış 1955 1960 gibi. O zamanlar gerçekten çok iyi topcuymuş forvetmiş herneyse o zamanlar Galatasaray dan gelmiş babamı istanbula götürmeye.Dedemle görüşmüşler o zaman tabi futbol bu kadar küresel bişey değil Dedem futbola hep kızıyormuş sanırım Hz. Osman kafasıyla oynanıyor düşüncesiyle tabi baya bi kızmış felan Galatasaray dan gelenlerde haliyle geri dönmüşler.Bazen kızarım içimden dedeme acaba kabul etseydi herşey farklı olurmuydu :)

Tüm Aile ( 2 3 tane hayırsız hariç ) şükürler olsun GALATASARAYLIYIZ

Sansa bak.

Forumda biri vardi Galatasarayda elemelere geldim aslinda begenmislerdi ama mac sonunda almiyacakalr diye sinirlendim tartismami ne cikartmis rakip oyuncularla. Ardayla falan oynadim diyordu kimdi o arkadas ya?

Benim babama gelince tabiki oda fanatik Galatasarayli :)

basin sagolsun renkdas.. fenerin CL maclarinda babamla cok beraber bakardik.. fenere taktiklarinda ben gulerdim.. disardan.. turk takimi yener insallah derdim ama icten yenilsin isterdim.. sonra mac sonu siritincada.. beni anneme sikayet eder.. oglun bak der beni desteklemiyor.. ben GS macinda nasil seviniyom avrupada yendilermi bu hic derdi.. haha canim babam ya

Sagol renkdasım,dostlar sagolsun...

Benzer seyleri yasamısız renkdasım:)Senin baban sag degil mi:)

Cevap: Babamızın Galatasaray'ımıza Olan İlgisi

samsunsporlu ama ilgisi yoktur maçlarla.ben tvde açarsam maçı izler yani.ben yoksam maçı açıp izlemez.

hiç yok.. kendisi Sakaryasporludur.. öyle fanatik falan da değil

Beni Galatasaraylı yapansa dayımdır sağolsun :)

benimki sag hala, allah basimizdan eksik etmesinde.. yani suanda evli oldugum icin.. o yuzden yani ayri evlerde olunca eskisi gibi olmuyor haliyle..

Amin Oktay kardesim,Allah hayırlı ve uzun ömürler versin babana ve tüm sevdiklerine:)

Hakılsın renkdas,Tabi mecburen herkes gibi ayrılmak zorundayız evimizden.Evlisin demek,Ben evde kaldım o zaman renkdas,Esranın jubile yapmasını bekliyorum, performansı düsmesin kızın:)

Bende Galatasaray'lılığı Peder Bey'den öğrendim.:) Beraber izlediğimiz ilk maç ise Manchester United-Galatasaray maçı idi.Hayal mayal hatırlıyorum o maçı.Arif uzaktan çakmıştı.:) Net olarak hatırladığım ilk maçımız ise Hagi'nin Galatasaray'ımızda ki ilk maçıydı.Sami Yen'de Trabzonspor'u 1-0 yenmiştik ve golü Hagi atmıştı serbest vuruştan.Bizim peder genelde maçları uzanarak izler.:) Bi keresinde ise yine maç esnasında atak yaptığımız bi pozisyonda uzandığı yerden o anın heyecanı ile topa vurur gibi yapıp küçük tüpte ki demlenmekte olan çayı devirmişti.:asd: Hala çok ilgilidir,çok ateşlidir lakin yaşı kemale erdi artık.Eski heyecanını pek yansıtmaz.:)

Sene 1974.

Babam bir kis sabahi köyden cikmis gurbet yolunda.

Üzerinde babaannemin ördügü sihay beyaz bir atki.

Istanbul tren garinda kücük cocuklar babama "abi sen besiktaslimisin cok güzel atkin var" diye sormus.

O gün bugün babam besiktaslidir...

İlkokulda beşiktaşlıydım.Sülalemizin çoğunluğuda Galatasaraylıydı.O dönemlerdede Gs bjkyi genellikle yenerdi.Dayılarım falanda hep benle uğraşırdı.Babam futbolla alakası olmamasına rağmen bana destek çıkmak için bjkli olmuştu.Ama efsane 3-3 biten manchester maçıyla halen tuttuğum Galatasaraya geçtim.Yani babamı bi nevi sattım.O hala devam etti bjkyi tutmaya ama fanatik falan değildi makarasına tutardı.Bjk bize gol atsın timsah yürüyüşü yapardı evin içinde.Hele bjknin avrupa maçlarına bakarken görseniz gülmek ölürdünüz.Ama benim babamda yok artık bu dünyada keşke dönsede onun bjksini tutsam yine.

İlkokulda beşiktaşlıydım.Sülalemizin çoğunluğuda Galatasaraylıydı.O dönemlerdede Gs bjkyi genellikle yenerdi.Dayılarım falanda hep benle uğraşırdı.Babam futbolla alakası olmamasına rağmen bana destek çıkmak için bjkli olmuştu.Ama efsane 3-3 biten manshester maçıyla halen tuttuğum Galatasaraya geçtim.Yani babamı bi nevi sattım.O hala devam etti bjkyi tutmaya ama fanatik falan değildi makarasına tutardı.Bjk bize gol atsın timsah yürüyüşü yapardı evin içinde.Hele bjknin avrupa maçlarına bakarken görseniz gülmek ölürdünüz.Ama benim babamda yok artık bu dünyada keşke dönsede onun bjksini tutsam yine.

Basın Sagolsun abi.

Üst Alt