Babel G.Saray'a geliyor mu? Servet Marsilya'ya gitti mi? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Babel G.Saray'a geliyor mu? Servet Marsilya'ya gitti mi?

Cevap: Babel G.Saray'a geliyor mu? Servet Marsilya'ya gitti mi?

bu saatten sonra gitmeli zaten, adam kafa olarak gitmiş marsilya'ya, kalsa bile bize artık faydalı olamaz ...

"Ben, Babel'i ikna ettim."

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Rijkaard, Babel'in transferinde ısrarlı. İstanbul'a dönen Hollandalı hocanın yönetime, "Babel ile konuştum ve gelmesi için ikna ettim, şimdi top sizde. Biraz fedakarlık yapabilirseniz, Babel 1 hafta içinde imzayı atar'' dediği öğrenildi. Yönetim de yeni hocaya "Bu transferin bitmesi için elimizden gelen her şeyi yapacağız, merak etmeyin'' cevabını verdiği gelen haberler arasında.

FOTOMAÇ:D

arkadaşlar webaslanda babel ve neill ile büyük ölçüde anlaşma sağlandığı yazıyo..ancak kaynak yeni şafak.

lucas neil ve ediz bahtiyaroğlu alınsın stoperde sorun kalmaz...

Akşam Osman Şenheri' dinleyeniniz var mı S.Haber'de.Bi arkadaş mail attı GS'nin yabancı transferinin kim olacağı hakkında bilgin varmı diye. O da dediki beni izleyen GS taraftarı defterinin bir köşesine Babel ismini yazsınlar dedi.Almanya kampına yetişecekmiş güya.Ne dersiniz sağlam bir kaynaktan duymuş olabilirmi acaba?

Akşam Osman Şenheri' dinleyeniniz var mı S.Haber'de.Bi arkadaş mail attı GS'nin yabancı transferinin kim olacağı hakkında bilgin varmı diye. O da dediki beni izleyen GS taraftarı defterinin bir köşesine Babel ismini yazsınlar dedi.Almanya kampına yetişecekmiş güya.Ne dersiniz sağlam bir kaynaktan duymuş olabilirmi acaba?

Sürekli floryada dolaşıyor Osman abi sağlam kaynaktan almış olabilir haberi özellikle kendinden emin bir şekilde yazın bir kenara Babeli dedi bakalım hayırlısı

Ben osman şenher'e çok inanırım demekki babel GS 'da

Babel gelirse rijkaard sayesinde gelicek suan liverpool'dan ayrılmayı düsünüyor . Ama son 1-2 gündür ingiliz medyasında bu transfere yer verilmiyor . Dün radyosporda savas corlu bu transferin %99 bittigini söyledi . Bize oldukca yakın isimlerden biri diyebiliriz.

Ne yazık ki Osman Şenher abimiz ne zaman bir yabancı futbolcunun ismini geçse o transfer gerçekleşmiyor. İnşallah bu defalık bu kural bozulur da Babel'in gelme ihtimali artar. Çünkü gelirse takıma çok artı değerler katar.

Özgürcum, Fanatikmis fotospormus fotomacmis turkspormus bunlar hepsi ayni b.. :)

Bu arada, bende Turkspor'un haberlerini takip ederim forumlarda, VAllah 100 isim verdiler 2,3'u anca dogru cikti tipki diger medya kuruluslari gibi ...

Turkspor mantikli haber yapiyor, fakat bir cogu dogru degil. Kaldi ki turkspor nerden bilecek bizim alacagimiz oyunculari? Sanki Haldun bilgi sizdiriyor. Ayrica madem o ovdugun turkspor.net bu kadar iyi, neden Gokhan Zan'i hic soylemediler? Ha dogru ya, GIZLI TUTMAK ICIN :D :D :D :D

Türkspor roman yazıyor, hem de bilim-kurgu romanı. Fantezi yapıyor. Adamlar bariz haber yapmak için değil kendilerini tatmin etmek için haber yapıyorlar. Hamit-Halil haberini okurken gülmekten gözümden yaşlar aktı mesela.

Glan Johnson LİVERPOOL'U TERCİH ETTİ!..

"Babel Satışa Çıkarıldı"

İngiltere Premier Ligi'nde sezonun en çok konuşulan transferi olan ve Chelsea ile Liverpool'u karşı karşıya getiren isim kim?.. Neden Liverpool'u tercih etti?.. İŞTE

Liverpool kulübü bu akşam yaptığı açıklamada, Portsmouth’un İngiliz oyuncusu Glen Johnson ile anlaştıklarını deklare etti.

Sky Sports News’te, Chelsea’nin de transfer etmek istediği oyuncu için 20.5 milyon avro bonservis ücreti ödendiği belirtildi.

Chelsea’de mutlu olamadığı için Portsmouth’a giden Johnson’un da Liverpool’da forma giymek istediği konuşuluyordu.

Liverpool kulübünün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada transfer için şöyle denildi: “Liverpool kulübü olarak, Portsmouth kulübü ve oyuncuları Glen Johnson ile her açıdan anlaşmaya varılmıştır”

goal

Servet'in önü açıldı

Kulübün sahibi Robert Louis Dreyfus, kulüp başkanı Pape Diouf’un yerine Fransız TF1 Televizyonu’nun haber direktörü olan Jean Claude Dassier’yi getirdi. Böylelikle Dassier, Servet Çetin’in transferindeki en yetkili isim oldu.

Başarılı savunma oyuncumuz Servet Çetin'le anlaşan Olympique Marsilya Kulübü'ndeki yönetim krizi sona erdi.

Kulübün sahibi Robert Louis Dreyfus, bir hafta önce işine son verdiği kulüp başkanı Pape Diouf'un yerine Fransız TF1 Televizyonu'nun haber direktörü olan Jean Claude Dassier'yi getirdi. Dassier dün imzaladığı sözleşmeyle başkanlık görevine resmen başladı. Böylelikle Dassier, Servet Çetin'in transferindeki en yetkili isim konumuna geldi. Teknik direktör Didier Deschamps ve yönetim kurulu üyelerinin onay verdiği transfer, Dassier'nin de kabul etmesi durumunda gerçekleşecek. Yeni başkan Dassier'nin konuyla ilgili kararını 1-2 gün içinde vermesi bekleniyor.

Kaynak: Hürriyet

Glan Johnson LİVERPOOL'U TERCİH ETTİ!..

"Babel Satışa Çıkarıldı"

İngiltere Premier Ligi'nde sezonun en çok konuşulan transferi olan ve Chelsea ile Liverpool'u karşı karşıya getiren isim kim?.. Neden Liverpool'u tercih etti?.. İŞTE

Liverpool kulübü bu akşam yaptığı açıklamada, Portsmouth’un İngiliz oyuncusu Glen Johnson ile anlaştıklarını deklare etti.

Sky Sports News’te, Chelsea’nin de transfer etmek istediği oyuncu için 20.5 milyon avro bonservis ücreti ödendiği belirtildi.

Chelsea’de mutlu olamadığı için Portsmouth’a giden Johnson’un da Liverpool’da forma giymek istediği konuşuluyordu.

Liverpool kulübünün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada transfer için şöyle denildi: “Liverpool kulübü olarak, Portsmouth kulübü ve oyuncuları Glen Johnson ile her açıdan anlaşmaya varılmıştır”

goal

Glen Johnson 'ın gelişiyle Babel değil Arbeloa satışa çıktı. Real Madrid istiyordu diye biliyorum.

abi bu durum gösteriyor ki bizim takimin ekonomisi cok cok kötu. inanilir gibi degil. hani diyorum servet satilmazsa transfer bile zora girer. ayni iki yil önceki nonda transferi gibi (son dakika) bir sey olabilir. quaresma, dos santos, babel bence biraz ucuk isimler.

(Selam. Evet maddi durumumuz belli. Ki Servet Çetin’in transfer olmama ihtimali de giderek ağırlık kazanıyor. Sanırım forvet transferinde sponsor desteği kullanılacak. Sevgilerimle. Melih)

ilginç geldi, paylaşayım dedim ...

Üst Alt