Babel: "Menajerim görüşüyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
0rlQlp0Uji4KUGIIDrbQyytR9FhNWDavrpXM4k1Z.jpeg

Beşiktaş'tan devre arasında Fulham'a transfer olan ve İngiliz kulübüyle 6 aylık sözleşme imzalayan Ryan Babel, sezon sonunda Fulham'dan ayrılacak. Galatasaray'ın da talip olduğu futbolcu, geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. İngiliz basınına konuşan Hollandalı futbolcu, Premier Lig'de kalmak istediğini söyledi.​
Babel, Galatasaray'a transfer olacak mı?
Galatasaray ile transferde adı anılan Ryan Babel, İngiltere'de kariyerine devam etmek istediğini ve manajerinin şu anda transfer görüşmeleri yaptığını belirtti. Hollanda Milli Takımı ile EURO 2020'de forma giymek istediğini ifade eden yıldız futbolcu, "Menajerim transferimle ilgili bazı görüşmeler yapıyor. Doğru karar vermem gereken zamandayım. Eğer şanslı olursam ve hak kazanırsak EURO 2020'de Hollanda Milli Takımı ile mücadele etmek istiyorum. Bu yüzden doğru kararı vermem gerekiyor. Premier Lig'de kalma şansım olursa benim için harika olur. Ailem ve kendim için doğru kararı vermem gerekiyor." dedi.​

Üst Alt