Badou Ndiaye: "Alanya maçı ne zaman?" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Badou Ndiaye: "Alanya maçı ne zaman?"

Galatasaray'ın yeniden kadrosuna katmak için gün saydığı Badou Ndiaye, müjdeli haberi SABAH'a verdi. "Alanyaspor maçı ne zaman? Pazartesi günü mü?'' sorusuyla konuşmaya başlayan Senegalli yıldız, "Aslında Göztepe maçına yetişmeyi istiyordum ama olmadı... Transferim bu hafta sonuçlanır diye düşünüyorum. İstanbul Atatürk Havalimanı'nda görüşürüz!'' açıklamasını yaptı. Stoke City'de maç kadrolarına alınmayan tecrübeli orta saha, fiziksel durumu hakkında ise, "Oynamaya hazırım. İdmanlarıma devam ediyorum ve kendimi iyi hissediyorum'' bilgisini verdi. "Para için Galatasaray'dan ayrılmadım, o dönem şartlar onu gerektirdi'' hatırlatmasını yapan Ndiaye, son olarak Galatasaray'a dönüşüyle ilgili, "Benim açımdan hiçbir sorun yok. İnşallah en kısa sürede geleceğim'' dedi. Fatih Terim de dünkü basın toplantısında Ndiaye'nin pazartesi veya salı günü takıma katılacağını söyledi.

Ekli dosyalar

• 752x395-alanya-maci-ne-zaman-1534719522553.jpeg
    752x395-alanya-maci-ne-zaman-1534719522553.jpeg
    42 KB · Görüntüleme: 354
Badou Ndiaye, SABAH'a konuştu "Alanya maçı ne zaman?"
Galatasaray'ın yolunu gözlediği Badou Ndiaye, SABAH ’a konuştu. "Aslında Göztepe maçına yetişmeyi istiyordum" diyen Senegalli yıldız, sarı-kırmızılı formayı giymek için ne kadar sabırsız olduğunu yönelttiği bu soruyla gösterdi.
Galatasaray'ın yeniden kadrosuna katmak için gün saydığı Badou Ndiaye, müjdeli haberi SABAH'a verdi. "Alanyaspor maçı ne zaman? Pazartesi günü mü?'' sorusuyla konuşmaya başlayan Senegalli yıldız, "Aslında Göztepe maçına yetişmeyi istiyordum ama olmadı... Transferim bu hafta sonuçlanır diye düşünüyorum. İstanbul Atatürk Havalimanı'nda görüşürüz!'' açıklamasını yaptı. Stoke City'de maç kadrolarına alınmayan tecrübeli orta saha, fiziksel durumu hakkında ise, "Oynamaya hazırım. İdmanlarıma devam ediyorum ve kendimi iyi hissediyorum'' bilgisini verdi. "Para için Galatasaray'dan ayrılmadım, o dönem şartlar onu gerektirdi'' hatırlatmasını yapan Ndiaye, son olarak Galatasaray'a dönüşüyle ilgili, "Benim açımdan hiçbir sorun yok. İnşallah en kısa sürede geleceğim'' dedi. Fatih Terim de dünkü basın toplantısında Ndiaye'nin pazartesi veya salı günü takıma katılacağını söyledi.

Futbol dünyası içinde gitmek kalmak vardır arkadaşlar bunları öğrenmemiz lazım para kazandırıp gitti bedava geliyor süper hep leş oyuncuları satın diyosunuz ama kim bizim leş oyuncularımızı alır iyi oyuncular satılır

dünkü ileride top yapamama problemini yaşamayacağımız bir transfer olacak. dikine kaleye kadar gidebilecek, rakip ne kadar kapanırsa kapansın oyunu rahatlıkla açabilecek yeteneklere sahip.

O sorun sadece Badou ile çözülmez.

Takımın pas yönü çok zayıftı dün.
o zamanla çözülür bence sezon başı daha. ama orta saha da ileriye gidecek adam yok. belhanda yapabiliyodu onu o da yapmaz oldu. sırtına adamı alıp rakibin oyun planını çok rahat bozacak bence.
bide çok statik rakip alanda oyuncularımız. biraz kıpırdansalar arkaya çok adam kaçırır deplasmana gelen takımlar.

Aslan parçası bize para lazımken giderek Galatasaray'a Şampiyonluğu kazandırdı. Şimdide Ortasahaya 8 numara lazım diye dönüyor.

bu adama neden tepki veriliyor aklım almıyor bu adam kulübe 16 milyon euro ile gitti para kazandırdı takım bu parayla oyuncuların maaşlarını ödedi başkan bu sayede gücünü kazandı takım şampiyon oldu belki o para gelmese takımda huzursuzluk olucaktı takım şampiyon olamicaktı o parayla uefa şampiyonlar ligi kapısı açıldı.Bu adam emre okan gibi kulübe para kazandırmadanmı? gitti yoksa ribery gibi kaçarak mı gitti?

o zamanla çözülür bence sezon başı daha. ama orta saha da ileriye gidecek adam yok. belhanda yapabiliyodu onu o da yapmaz oldu. sırtına adamı alıp rakibin oyun planını çok rahat bozacak bence.
bide çok statik rakip alanda oyuncularımız. biraz kıpırdansalar arkaya çok adam kaçırır deplasmana gelen takımlar.
Zamanla çözülmesi de kolay değil aşırı yavaş top çeviriyoruz, bu şekilde rakibi açmak çok zor.

Üst Alt