Badou Ndiaye Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Badou Ndiaye Galatasaray'da İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Iyi oyuncu bonservis fazla. Galatasaray orta sahası inanılmaz oldu gerçekten. Geçen hafta tolga selçuk ikilisini izledik leşler. Haftaya fernando Ndiaye izleyecez. Çok büyük güç atlaması. Bu takımın şampiyon olmama nedeni yok

Ndiaye iyidir-kötüdür, oynar-oynamaz ayrı mesele de kulübün parasını bu şekilde harcamak bir de geleceğimiz olan gençleri başka takıma göndermek ne kadar doğru?
Yönetim başarılı olacağız diye gözünü transferle karartmış. Ters tepmese bari.

klubun paralari zaten polattan bu yana 7 senedir herkesce carcur ediliyor , kongre ise izlemekle yetiniyor , bunu defalarca soyleyen ben gibiler de para delisi , muhasebeci diye yaftalaniyor

ben de U donusu yapiyorum artik , harcarlarsa harcasinlar basimdan asagi kasimpasa

Sürü psikolojisi başlamış gene. Hayırlı olsun diyen yok.

Selçuk'tan kurtulduk biz, hiç bir şey moralimi bozamaz şuan.

bu sene futbol izlemek istiyorum, parayı yönetim düşünsün.

klubun paralari zaten polattan bu yana 7 senedir herkesce carcur ediliyor , kongre ise izlemekle yetiniyor , bunu defalarca soyleyen ben gibiler de para delisi , muhasebeci diye yaftalaniyor

ben de U donusu yapiyorum artik , harcarlarsa harcasinlar basimdan asagi kasimpasa

bjk o kadar para harciyor mu ? Sizinkiler kime para harcadi'da u dönüsü yapiyorsun

Çoşmayın hemen fazla beklenti içine girmeyin Tolga'nın 1 tık üstü topçu geliyor. Yaya Toure, İmbula, Lemina gibi olmasını beklemeyin hayal kırıklığına uğramayın sonuçta çapı belli bir oyuncu.

56484.png
221000.png

Hayırlı olsun camiamıza...

tipleri kadar oynarlarsa tudora rağmen iddiamız olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt