Badou Ndiaye Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Badou Ndiaye Galatasaray'da İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya gözünü seveyim Mustafa 26 yasindaki adamin neresi gencecik. 3 ay sonra 27 oluyor zaten.

Millet 18-20 yasindaki herifleri ilk 11 oynatiyor biz de hala böylelerine gencecik diyoruz.

Tutarsa 7-8 senelik aktif Gs kariyeri olur.

futbola göre orta yaşta. 32'den sonra bence yaşlı kategorisine giriyorlar.

yani bir futbolcunun prof. futbol ömrü 18 yıl desek.

18-24...genc
25-31...orta yaş
32-36...yaşlı

Tutarsa 7-8 senelik aktif Gs kariyeri olur.

futbola göre orta yaşta. 32'den sonra bence yaşlı kategorisine giriyorlar.

yani bir futbolcunun prof. futbol ömrü 18 yıl desek.

18-24...genc
25-31...orta yaş
32-36...yaşlı

Bak kendin diyorsun tutarsa diye. Bu kadar para harciyoruz neden gelir gelmez bize katki verecek adam almiyoruz ayni Fernando gibi ayni Mariano gibi.

Bunun bize ne verecegi cok mechul.

Eşekten adam olur ama bu yönetimden adam olmaz. Kariyerindeki en büyük başarısı Osmanlıspor ile TSL de oynayan 26 yaşındaki Tolga'nın biraz daha hızlı koşan versiyonuna 8 milyon euro veriyoruz.Bugüne kadar Anadolu takımlarından yüksek bonservis ücreti ödeyipte verim aldığımız bir tane oyuncu var mı arkadaşlar hadi söyleyin bakalım ? Bana bu adamın bütün maçlarını izledim kesinlikle çok yetenekli ve bizi sırtlayacak oyuncu olduğu söyleyebilecek bi kişi bile çıkmaz. Amrabat Vol.2 olacak ne yazıkki. Şimdiden söyleyim bundan beklentiniz büyük olmasın hayal kırıklığı yaşarsınız.

Ya gözünü seveyim Mustafa 26 yasindaki adamin neresi gencecik. 3 ay sonra 27 oluyor zaten.

Millet 18-20 yasindaki herifleri ilk 11 oynatiyor biz de hala böylelerine gencecik diyoruz.

Can o milletin 18-20 yaşlarındaki gençlerinin cüssesiyle bizimkilerin birmi sence ? Adamlar o yaşlarda fiziki gelişimini tamamlamış oluyor sadece oyun zekası, pas oyunu ne bilim taktik ve bunun gibi şeyleri geliştiriyorlar artık profesyonelliği öğrenmeye başlıyorlar. Bide bizim gençlerimize bak bir deri bir kemik. Bizde bir ara Emre Can Coşkun vardı şimdi nerlerde bilmiyorum hatırlarsan bi ara oda kendini sadece vucüt geliştirmeye vermişti. İşte o vücutu A takıma çıkmadan önce yapması gerekiyor bir futbolcunun ve A takıma çıktıktan sonra artık oyun zekasıdır defans kademesidir bunları öğrenmesi gerekiyor. Malesef bu konudada avrupadan çok geri kalmış bir ülkeyiz.

hiç akıllanmayacağız!!

2010'da az kalsın Çağlar Birinci için 1.5M + 4 genç + Semih Kaya'yı veriyoduk. Semih şampiyonluğa katkı verip bitik haliyle 2 Milyon'a gitti.alt yapı yerine eldeki asalakları kakalayın.gerçek yöneticilik budur.

DGEERvLXoAAQDTX.jpg

Abi bir biz mi akıllıyız? Osmanlıspor neden alsın senin elindeki çöpleri :)

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bizim icin cöp olan oyuncular onlar icin otomatikman cöp olmuyor. Mesela Donk Emrah gibi oyuncularimiz hemen hemen her Anadolu takiminda rahatca ilk 11 oynayabilecek adamlar.

Tarik falan cöp iste onu bana bedava verseler ben de almam takimima. Ama dedigim gibi Donk Emrah Yasin Garry falan her Anadolu takiminda banko ilk 11 oynar.

Hayirli olsun.
Bu transfer sezonluk kazigimizi yedik.
Rahatladik.

Fernando ndiaye

Simdi sira sefa surmede.

Samsung Galaxy S8+ via GSC Mobil

hadi 5m teklif ettiniz 6m teklif ettiniz kabul edilmedi orası tamam. 7m önerdiniz de ekstradan altyapıdan 3 oyuncu vermek nedir? inşallah içlerinde atalay yoktur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt