Badou Ndiaye Resmen Stoke City'de | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Badou Ndiaye Resmen Stoke City'de

Badou Ndiaye'nin transferi KAP'a bildirildi.
6f294bbba00b807952928e1e9a8adbc4.jpg

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hayırlı olsun.Alırken İngiltere'ye karla satacağımızı hiç düşünmemiştim.Haberlerin yalan olduğunu düşünüyordum.Topla çıkışları gözümüzün pasını silse de pas kalitesi ve oyun zekası çok da iyi değildi.Sezon sonu satmış olsak veya Fernando sakat olmasaydı kendisini aramazdık muhtemelen ama şu anki durumda arayacağız maalesef.

Her şeye rağmen şampiyon biz olacağız.

İmkansıza yakın. Osmanlı maçında rezil olan Selçuk, 4 maç oynayıp 10 maç sakat Tolga, ve 1 ay önce gönderilecekler listesinde 1 numara olan gamsız Donk ile Terim bile yapamaz bu dediğini mucize olmazsa.

Dediğim mucize de Emre'nin ayağı kırılır, Adebayor'da iç yan bağları koparsa ve Fenerbahçe ile Beşiktaş aralarında oynayacakları maçta 3-4 sakat veya yumruklu cezalı oyuncular falan olursa.

İmkansıza yakın. Osmanlı maçında rezil olan Selçuk, 4 maç oynayıp 10 maç sakat Tolga, ve 1 ay önce gönderilecekler listesinde 1 numara olan gamsız Donk ile Terim bile yapamaz bu dediğini mucize olmazsa.

Dediğim mucize de Emre'nin ayağı kırılır, Adebayor'da iç yan bağları koparsa ve Fenerbahçe ile Beşiktaş aralarında oynayacakları maçta 3-4 sakat veya yumruklu cezalı oyuncular falan olursa.

Alp Bey bu mesajı favorilere aldım. Kusura bakmazsanız mayıs ayında şampiyon olacağımız zaman canlandıracağım.

Ben şampiyon olacağımıza yürekten inanıyorum. Ayrıca hem sinerji diyorsunuz - bir kaç gün önce çok güzel bir başlığınız vardı - şimdi ise bir sümüklü gitti diye şampiyonluğu verdiniz.

Alp Bey bu mesajı favorilere aldım. Kusura bakmazsanız mayıs ayında şampiyon olacağımız zaman canlandıracağım.

Ben şampiyon olacağımıza yürekten inanıyorum. Ayrıca hem sinerji diyorsunuz - bir kaç gün önce çok güzel bir başlığınız vardı - şimdi ise bir sümüklü gitti diye şampiyonluğu verdiniz.

Rakipleri de bu ligi de çok büyütüp yanlış yorumluyoruz.Şampiyonluk için ihtiyacımız olan her şeye sahibiz şu anda.

O gitti diye değil Fernando'nun durumu sebebi ile karamsarlığa kapıldım. :(

Üst Alt