Badou'nun Aslında Sneijder'in Yerine Alındığı Gerçeği - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Badou'nun Aslında Sneijder'in Yerine Alındığı Gerçeği

GS da geniş alan bulamayacaktır.bence osmanlıda oynadıgı futbolu beklemek hayal.gol kralı aatıf,amrabat,youla ve niceleri anadolu da parlayıp iyi paralara gittikleri 3 büyüklerde sönüp gitti.ben geniş alan bulamayacağı için öne topu osmanlıspordaki gibi rahat taşıyamacagını düşünüyorum.inşallah sen haklı çıkarsın iyi iş yapar.yorumun için teşekkür ederim.
Hocam glimt maçlarına biraz bak youtube'tan
İçin rahatlayacaktır.

#selçuk varsa #başarı yok!

Donk geldiginde de yok söyle cok iyi böyle cok iyi diyordu millet.

Adamin neyini övdülerse o yönü berbat cikti. Bu yüzden iciniz rahat olsun cok güzel bir kazik yedik yine.

Pasor olmayan ve sut teknigi olmayan orta sahanin diger ozellikleri 10 olsa ne yazar. Hicbir zaman ust duzey olamaz.

Sut teknigi 0 degil, ama öyle aman aman finisher de degil. Klassik afrikali ayagi var, bir bakarsin 90´a yapistirir, bir bakarsin abanip cektigi sut, kalecinin önüne yuvarlanir. Bruma´da biraz böyleydi diaye gibi. Ki bu konuda brumadan simdilik daha iyi.
Misal Poldi ve Sneijder cerceveyi gördükleri vakit, yapistiriyorlardi safe bir sekilde.
O saydigim tarz finisher bir oyuncu degil. Ama bizde süpriz sekilde cok gol de atabilir. Dogru sistem ile cünkü, osmanlidan cok daha az savunma yapmak zorunda kalir ve daha cok hücum özelliklerini ortaya koyabilir. Merkez orta saha oyuncun 7-8 gol atarsa bile, zaten cok önemli katki olur.

Son düzenleme:
YouTube

ayni ligin takimlari sanirim
bak bu adam bence messiden bile iyi

Gayet de iyi bir oyuncuydu. :) Sen beğenmeyebilirsin ama Trabzonspor hala Colman, Alanzinho gibi isimlerin yerini dolduramadı. Badou da hakeza Ciğerci, De Jong ve Selçuk gibi isimleri düşünecek olursak 10 numara transfer. Verilen para yüksek olabilir ama yapacak bir durum da söz konusu değil. Bu geçiş döneminde bizim işimizi görecek bir isim.

GS da geniş alan bulamayacaktır.bence osmanlıda oynadıgı futbolu beklemek hayal.gol kralı aatıf,amrabat,youla ve niceleri anadolu da parlayıp iyi paralara gittikleri 3 büyüklerde sönüp gitti.ben geniş alan bulamayacağı için öne topu osmanlıspordaki gibi rahat taşıyamacagını düşünüyorum.inşallah sen haklı çıkarsın iyi iş yapar.yorumun için teşekkür ederim.

Bana kalirsa digerlerinden biraz daha farkli. Amrabat mesela skora katkisi iyi bir oyuncu hic degildi. Youla tam acik alan topcusuydu. Aatif ise bana göre cok da kötü degildi. Hatta kendisini hocasi hic istememesine ragmen forma yüzü görebildi. Fenerde banko oynasa, yine 12-13 gol atardi. Ama o 17 gol attigi sezon istisnai, ve kariyerinin en uc sezonuydu ve 3 yil gecmisti. 30 u gecti, priminde degildi zaten.

YouTube

Bir transferi de beğenin arkadaş. Avrupa'da yokuz, 2 senedir başarı hak getire, orta sahadaki diğer alternatifler; beli dönmeyen, yan pas Selçuk İnan, koşmaya mecali kalmamış De Jong ve kaleye isabetli şut çekememiş Ciğerci. Bu ortamda Donk bile evladır bizim orta sahaya.

Adettendir, koyalım.

1_Osmanl%C4%B1spor_Papa_Alioune_Ndiaye.png

tam vasatmış

pas özelligi kötüyse tolgayi bile kesemez bu arkadas
bize kilit paslar, hizli dikine paslar, diagonal paslar atabilecek birisi lazim
böyle topu alip dripling yapmaya calisan elemanlar degil
acik alanda yaparsin bunu ama rakip kapaninca gidemezsin öyle kolay kolay
demistik
baska bir boka yaramiyor top sürmek disinda

Samsung Galaxy S8+ / Tapatalk (^_^)

Üst Alt