Bafétimbi Gomis: "Ben çok gol atarsam ve takım başarısız olursa, anlamlı olmaz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bafétimbi Gomis: "Ben çok gol atarsam ve takım başarısız olursa, anlamlı olmaz"

Bu sac stili ile basarili olmasi imkansiz

antrenman ve maclarda sacinin nasil konsantrasyonunu etkileyecek sekilde kendisine engel oldugu net sekilde belli

Sinan beye katılıyorum o saç en az 60p gram cekiyordur hızına muazzam etkisi olur. Yarısını kessen yeter lan

Muslera icin oyle bir yorum yapmadim . Aslinda cok oyuncunun sac stili marjinal , rastali ve asiri uzun olanlar var bonus olanlar var

ama bununki hem bukle gibi yani bir cok sac teli toplanmis hem de o toplanmis ve agirlasmis teller yuzune gozune geliyor

yani hic bir insan oglu gozunun onune zamansizca gelen herhangi bir maddeye tepkisiz kalamaz

kendisinin dahi o an anlamadigi bir etkisi mutlaka oluyordur

cunku goz kapagi istemsizce acilip kapanma hareketi yapar , surekli suratina carpiyor saclari alnina veya yanagina degil , surekli gozunun onunde

tamamen dogal haliyle olsa elektriklenmeden oturu sac boyle gruplanmaz , anlatmasi zor ama cok uzattim

anlayan anlamistir

Bu sac stili ile basarili olmasi imkansiz

antrenman ve maclarda sacinin nasil konsantrasyonunu etkileyecek sekilde kendisine engel oldugu net sekilde belli

Bu zamana kadar imkansızı başardı o zaman. Ne kadar saçma bir yorum ya.

Hayır yani senin saçların seyreldi diye adamın at yelesi gibi olan saçlarına neden b.k atıyorsun ki anlamıyorum yani. Nedir bu kıskançlık?

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Gs efendileri statusune uygun bir mesaj beklerdim..

adamin sacinin konsantrasyonuna negatif etki ettigini dusunuyorum , bu kadar

sen de tersini iddia edebilirsin , polemik yaratip karsilikli mesajlasmayi tetikleyecek alintilar yapmasak mesela

saçsız gomis mi olur ya.biz onca paranın yarısını da saçına karizmasına verdik.askeriye mi burası.saçlar değişik bir imaj veriyor yakışıyor.

Ben size bir soru sormak istiyorum

gomis olmak zorunda degilsin , bir futbolcusun , ve ornegin maicon veya belhanda bir orta kesiyor , bu sirada topa kosu halindesiniz ve o uzun ve gruplanip kalinlasmis sac demetleri o esnada yuzunuze carpip duruyor

bu goze yuze rahatsizlik verip istemsiz goz kapagi hareketi ve az cok ama bir miktar engel olusturmaz mi

ben olusturacagini dusunuyorum acikcasi

Ne sacmış be. Tanımayan gençler olabilir belki.
Ruud gulit dir ismi. Bugün gelse ülkeye o gününün performansı ile dağıtırdı ligi.
aeeb6d3c569d461c01f28cdb5452bf79.jpg

GSE statüsüne uygun mesaj nasıl yazılır iyi bilirim. Kimsenin aklına ihtiyacım yok. Herkes ona göre konuşsun. Bu açıklamayı da ben sana yakıştıramadım Sinan bey.

fft104mm2237187.jpg

Hayır, saçların seyreldi diye adamı çekememezlik nedir yani? Hadi neyse..

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Üst Alt