Bafétimbi Gomis: "Ben çok gol atarsam ve takım başarısız olursa, anlamlı olmaz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bafétimbi Gomis: "Ben çok gol atarsam ve takım başarısız olursa, anlamlı olmaz"

Sinan forumla billur geçiyor bence. Ama daha iyisi adam ne dese mevzu oluyor ajsjsjsjdjdj

Yemin ederim ki zerre dalga gecmiyorum . Optik ve insan anatomisi hakkinda bilgi sahibiyim

goz bebegi bu mesafedeki ve bu hacimdeki objeye duyarlidir ve kapakcik hareketi yapacaktir

ve spor gibi ani karar verme yetisini mutlaka etkileyecektir , cunku o esnada olusabilecek en kucuk intikal suresi sapmasi pozisyon almayi , kafa vurusunu vs etkiler

polemik yaratmak icin yazmiyorum bunlari

Yemin ederim ki zerre dalga gecmiyorum . Optik ve insan anatomisi hakkinda bilgi sahibiyim

goz bebegi bu mesafedeki ve bu hacimdeki objeye duyarlidir ve kapakcik hareketi yapacaktir

ve spor gibi ani karar verme yetisini mutlaka etkileyecektir , cunku o esnada olusabilecek en kucuk intikal suresi sapmasi pozisyon almayi , kafa vurusunu vs etkiler

polemik yaratmak icin yazmiyorum bunlari

39bcf014510f7a5c2254e770e6e5ab88.png

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Hazirlik maclarinda hic umut vermedi oturma organini zor kaldiriyor goruntusu verdi bilakis.ligteki ilk 3 macimizi Gomis atmadan zor kazansak da kiralik miralik bir forvet alsak transferin son gununde.

hazırlık maçlarıyla kötülemek nedir forumdaşlar bir lig başlasın şöyle AS kadroyla 1-2 maç oynasınlar da öyle karar verin. eren de ilk 5 maçta ronaldo gibiydi sonradan san marino seviyesine düştü mesela.

Üst Alt