Bafetimbi Gomis: "Ben kalmak istedim. Başkan ve yöneticiler beni gönderdi" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bafetimbi Gomis: "Ben kalmak istedim. Başkan ve yöneticiler beni gönderdi"

Gomis
İyi para alıyorsun ama gol atıp tribünlere şov yapmaya gittiğinde içinden ben bunlar için mi oynuyorum diyecek ve gece başını yastığa koyduğunda Galatasaray’ı düşüneceksin.

İçinde buruk bir özlem olacak ve bu boşluğu kazandığın paralar asla doldurmayacak.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Geçen yıl yapılan sözleşmeler ''Tam faziya''...

Gomis' e, 32 yaşında, hayatında gördüğü en yüksek yıllık kazancı önermişsin, imza parasını üç yıla yaysan kabul etmeyecek miydi?. Öyle yapılmış olsa belki yine gitmek isteyecekti ama pazarlık gücü daha az olacaktı. 35 yaşına kadar sözleşme verilmiş adam, ilk sezonunda başarılı oldu diye, daha iki yılı varken sözleşmesinin uzatılması isteğinden çok makul bir şeymiş gibi bahsediyor, hadi oradan!...

Feghouli' yle, fahiş bedelle niye 5 yıllık sözleşme yapılır?. 3 yıllık sözleşme yapılsa, 31-32 yaşında elinden mi kaçardı?. ''Efendim yoksa gelmiyordu''; masadan kalkmayı da bileceksin o vakit. Talip olunan futbolcuyu, ne pahasına olursa olsun alıp getirmek marifet değildir, hatta böyle sözleşmeler yapmak büyük kabahattir. Al işte, gönder gönderebiliyorsan...

Son düzenleme:
Ilk senesinde 7m euro aldi, bu sartlarda kalmasi zordu. Sayet 2m euroya oynarim deseydin, bugun kalirdin ve bu taraftar seni bagrina basardi ve efsane olurdun. 2,3 sene sonra unutulacaksin, bir gun gomis diye biri vardi deseler aklima paragozcu gomis gelir. Bazen hersey para degildir, bazi degerler vardir ve paha bicilmezdir. Hayatta 1 kez bu sansi bulabilirsin, ozelikle Galatasaray gibi tutkulu ve coskulu bir taraftarin gozbebegi olmak herkeze nasip degildir. Melo, Muslera ve elmander gibi sende efsane olurdun ama parayi sectin. InsAllah arabistanda mutlusun, laik oludugun yerdesin.

Adım gibi emindim. Bu adam suçsuzdu.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Sen bu gscimbom.com un 3-4 sözleşmeli eşit ortağından birisi olarak, ben hepinizden fazla flood yaptım onun için sözleşmeyi yok sayıyorum ve hepinizden fazla hisse istiyorum diye çıngar çıkar bakalım ..
Sana haklısın, suçsuzsun diyecekler mi ???:love:;D:cigara:

Deliler gibi pişmanlık sinyalleri bunlaaaaaaar .....:cigara::uiyy::uiyy::uiyy:

Unutamadıııııın......
Unutamayacaksın daaa..........
Gittikçe büyüyecek içinde...:asd::asd::asd:

Üst Alt